Sraz 2007

Více
16 roků 10 měsíců zpět #106 od libenak
Odpověděl libenak pro téma Re: Sraz 2007

Chmmm, tak ještě sice nevím, co se mnou bude 16/6, ale předběžně bych se dovolil přihlásit. Nikoho z vás tu sice neznám, nikdy jsem v těch místech nebyl, ale podle čtyř šikmých pruhů na masce vás snad poznám :-)

Ahoj brňáku, nejedeš náhodou tento čtvrtek na parkoviště k Ústřednímu hřbitovu na sraz tuňáků? Je to v 19.00 , kdyžtak napiš na tel.604 318 483. Můžeme se domluvit na ten sraz 16/6. Marek, Hodonín, FIAT TIPO 2.0 16V


Hmm, tak vím, že na tomhle parkovišti se schází mládež každý čtvrtek, ale zpravidla je tam více aut z PČR, než těch tuningových :-) Vzhledem k tomu, že to není oficiálně organizovaná akce, tak to ani nemá moc úrověň, resp. nejsem zastáncem toho, když pak jedou dvě auta sprint, jedno z toho v protisměru, za normálního provozu, navíc nerespektující ani semafory.

Každopádně, já to auto ani netuním, takže, co bych tam vlastně dělal :-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 10 měsíců zpět #107 od martas
Odpověděl martas pro téma Re: Sraz 2007

Marťasi, tak už jsem konečně na stránky hodil reklamu na tohle téma. Zobrazuje se pouze nepředplatitelům, jako standartní reklama, tak snad to zabere.

Snad budu mít volno, mam takovýho tucha, že stejnej datum je Cílová cesta do neznáma... ale nejsem si jistej


maxi super diky a nezkousej neprijet kdyz uz tam budeme spat vic probereme a popijeme :oops: taky musis predvest ten svuj stroj

Čagos,Marťas TTipo 1.9 TD už nejni, teď Bravo 1.9 JTD ale TTipo je v mem srdci,
Zkratka FIAT je FIAT

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 10 měsíců zpět #108 od scherer012
Odpověděl scherer012 pro téma Re: Sraz 2007
ja akurát 16.6. robím so svojim Tipom vodiča pri jednej akcii
Stretnutie Českých, Moravských a Slovenských klubov na Portáši - chata na Slovensko-Moravskej hranici :D

Fiat Tipo 1.7D
pomaly dávaný dokopy

po tráve sa nechodí- po tráve sa smeje
práca ma fascinuje- dokážem sa na ňu dívať celé hodiny

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 10 měsíců zpět #109 od TooM-As
Odpověděl TooM-As pro téma Re: Sraz 2007
mám blbej dotaz. kdy a kde bude sraz ? nechce se mi pročítat celou tuhle diskuzi bylo by pěkný kdyby to bylo někde pořád vidět.

Bývalé:
fiat tipo 1.6 DOHC 66kw
fiat tipo 2.0 8V 83kw
fiat tipo 2.0 16V 107kw
Současné:
Fiat tipo 4x4 2.0 8VT 130kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 10 měsíců zpět #110 od petr1978
Odpověděl petr1978 pro téma Re: Sraz 2007
Tak a je to tady:-(
Zase jsem zapomněl, žena 16 a 17.6.2007 jsem na narozeninách, kde fakt musím být :Sorry: :'(
Je to už naplánováno půl roku a všechno je zaplaceno.Tak někdy jindy, o tom naplánovaném víkendu to fakt nestihnu:-(

Tipo 1.6 HF Turbo (831B7.046), r.v. 1991 digital, spotřeba kolem 8 l na 100 km:-) Tel: 732 514 955

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 10 měsíců zpět #111 od Georgix
Odpověděl Georgix pro téma Srázek
Čauves Tipaříčci, tak koukám že se konečně něco začíná dít a toho 16.6. by to nebylo špatný... Rád bych viděl ty vaše autíčka... Tak já si znamenám do kalendáře a doufám že mi do toho nic nevleze a ukážu se u vás (nás). :lol:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 10 měsíců zpět #112 od Criton
Odpověděl Criton pro téma Re: Sraz 2007
tak a je to v pytli... něco mi přesně na tenhle datum přišlo. Nemůžu jet! bejt to tejden před nebo tejden po, tak není co řešit, ale tohle datum se mi vážně nehodí.... mrzí mě to, sakra :cry:

Už je pryč: Fiat Tipo 1.6 DOHC r.v. 1989
Nyní: Škoda Octavia 1.9TDi

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 10 měsíců zpět #113 od hovi
Odpověděl hovi pro téma Re: Sraz 2007
lidi jak rád bych jel na srázek , ale mam to přes 3/4 republiky , skoro 300km :cry:

tipo 1.6 ie decent tuning - 14"alu , sportovní filtr,prahy,leddiodove neony,blinkry fabia,mračítka, M3 zrcátka ...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 10 měsíců zpět #114 od Martin_c
Odpověděl Martin_c pro téma Re: Sraz 2007
Tak bohužel na 16.-23.6. už mám naplánovanou dovolenou, takže snad příště...

TIPO 1.9D
48kW, Více než 205 000 Km najeto

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 10 měsíců zpět #115 od jirkaR
Odpověděl jirkaR pro téma Re: Sraz 2007

tak a je to v pytli... něco mi přesně na tenhle datum přišlo. Nemůžu jet! bejt to tejden před nebo tejden po, tak není co řešit, ale tohle datum se mi vážně nehodí.... mrzí mě to, sakra :cry:



tak to nééééé

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 10 měsíců zpět #116 od krsman
Odpověděl krsman pro téma Poprvé
Ahoj, určitě mé neznáte, ani já Vás neznám, zaregistroval jsem se teprva dneska, to mi ale nezabrání se svou herkou Italskou přijet a podívet se za Váma, pokecat a třeba i posbirat pár zajímavých informací, jelikož Tempru jsem si koupil teprva před 2 měsíci. Doufám, že mě mezi sebe na srazu v pohodě přijmete, jestli na mé budete zlí, pošlu na vás psa :twisted: Mýho trpaslićího jezevčíka :lol:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 10 měsíců zpět #117 od Georgix
Odpověděl Georgix pro téma Re: Sraz 2007
Tak jak na to tak koukám... No nic moc... Pojede na ten sraz vlastně někdo??? :?:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 10 měsíců zpět #118 od libenak
Odpověděl libenak pro téma Re: Sraz 2007
hmm, tak koukám, že většině z vás se to datum moc nehodí :-(

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 10 měsíců zpět #119 od Max-el
Odpověděl Max-el pro téma Re: Sraz 2007

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.518 sekund
Powered by Kunena fórum