Klubovy sraz Radim 2009 - plánování akce

Více
14 roků 11 měsíců zpět #106 od martas
jirko uz jsem s maxem mluvil a proto jsme tu vytvorili tu anketku jestli jsi ji vsiml.Nove tema tu bylo taky ale smazli jsme ho kvuli te ankete.ale ok vytvorim ho znova stejne ale pokud nepojede tolik lidi aby se to vse zaplatilo sraz nebude nehodlame ho dotovat ze sve kapsy

Čagos,Marťas TTipo 1.9 TD už nejni, teď Bravo 1.9 JTD ale TTipo je v mem srdci,
Zkratka FIAT je FIAT

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 11 měsíců zpět #107 od JiFi
to je mi jasne, je na to necely mesic, je potreba rychle udelat moznost prihlaseni, pokud se ti nesejde cca 20 lidi minimalne, nema to smysl, souhlasim, ale toho se snad nemusis bat..

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 11 měsíců zpět #108 od martas

to je mi jasne, je na to necely mesic, je potreba rychle udelat moznost prihlaseni, pokud se ti nesejde cca 20 lidi minimalne, nema to smysl, souhlasim, ale toho se snad nemusis bat..

no nemusis bat. ja treba dnes jedu jeste dojednavat prekvapeni ktere bude v cene vstupneho a tam potrebuju pocet a taky to budu platit predem takze v celem sraze budu mit nemale sve penize a pokud prijede malo lidi tak si to muzu strcit do vytrinky a na ten hajzlik chodit z toho blit :lol: :lol: :lol: :? :wc:

Čagos,Marťas TTipo 1.9 TD už nejni, teď Bravo 1.9 JTD ale TTipo je v mem srdci,
Zkratka FIAT je FIAT

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 11 měsíců zpět #109 od JiFi
obávám se, že za zatím malý zájem může finanční dispozice lidí a taky stav jejich vozítek... bohužel

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 11 měsíců zpět #110 od Jenda
Koukal sem se na seznam členů,konečné číslo je 1931.
To mi neříkej,že z toho nepřijede minimálně 30 lidí.Pokud né,navrhuju probrat členství určitejch jednotlivců tohoto klubu.Jak to tak sleduju,tak těch co jsem píšou do fora a co mají ještě Típko bych spočítal na prstech.Je to smůtné.

1.6 DOHC r.v.89,naj.220 000Km,spotř.8.2L/100
Šlape jako hodinky,ale nemá STK,spinká v depozitu.
Opel AstraF 1.7TDs,momentálně plně využito.
Fiat 127, spotř.5.2L/100 ,spinká v garáži.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 11 měsíců zpět #111 od martas

Koukal sem se na seznam členů,konečné číslo je 1931.
To mi neříkej,že z toho nepřijede minimálně 30 lidí.Pokud né,navrhuju probrat členství určitejch jednotlivců tohoto klubu.Jak to tak sleduju,tak těch co jsem píšou do fora a co mají ještě Típko bych spočítal na prstech.Je to smůtné.

mezi ne se řadim i ja

Čagos,Marťas TTipo 1.9 TD už nejni, teď Bravo 1.9 JTD ale TTipo je v mem srdci,
Zkratka FIAT je FIAT

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 11 měsíců zpět #112 od Jenda
To nejni pravda,vždyt seš tady na foru pořád,aspon poslední dobou.

1.6 DOHC r.v.89,naj.220 000Km,spotř.8.2L/100
Šlape jako hodinky,ale nemá STK,spinká v depozitu.
Opel AstraF 1.7TDs,momentálně plně využito.
Fiat 127, spotř.5.2L/100 ,spinká v garáži.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 11 měsíců zpět #113 od martas

To nejni pravda,vždyt seš tady na foru pořád,aspon poslední dobou.

ted kvuli srazu a ttipo uz taky nemam

Čagos,Marťas TTipo 1.9 TD už nejni, teď Bravo 1.9 JTD ale TTipo je v mem srdci,
Zkratka FIAT je FIAT

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 11 měsíců zpět #114 od pardal5
já taky jedu stopro,jedu podruhé a už bych nevynechal,sešli se tam supr lidi,základ jako kuželky si beru sebou,mám od 17 dovču,18 jedu k vlkovi a 19 na šou :rally:

tipo 1.9 td 1992 59 kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 11 měsíců zpět #115 od Pavel

To nejni pravda,vždyt seš tady na foru pořád,aspon poslední dobou.

ted kvuli srazu a ttipo uz taky nemam

Huj Marťas, taky sem tu dlouho nebyl :-( Jak jezdí Bravíčko? Koukám a čtu jak se do toho srazu letos pořádně ,,obul,, 8)

my car:
Fiat 131 CL Mirafiori 1,4 rv.83
Fiat Tempra 1,6ie rv.90
Fiat Tempra 1,6 MPI rv.96
Fiat Bravo 1,8 16V GT rv.96
Fiat Bravo 1,9 JTD GT rv.99
Fiat Stilo - 1,9 MultiJet 110kw!!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 11 měsíců zpět #116 od libenak
Ahoj Tipáci a Tempráci,

omlouvám se, ale v poslední době je to špatné s časem - tzn. jsem tu, čtu si příspěvky, ale nestíhám reagovat :-)

Do Radimi bych letos moc rád přijel, ale už jsem Tipouše prodal...

..ano, je to tak, můj červený drak jde dále (naštěstí ještě nebude odsouzen k likvidaci, prodávám jej kamarádovi z práce)

Ovšem znamená to, že pokud bych přijel na kterýkoliv další sraz, tak už to bude nejspíš v tomhle fiatu

http://www.itsystem.cz/libenak/stilo/index1.htm


Koupil jsem jej cca před týdnem a zatím mám stále takový ten pocit, jako když prvňáček dostane poprvé jedničku :-)


Tak se zatím mějte hezky...

..jdu si zase číst "návod k obsluze a údržbě" :-D

Jo, ale na tomto serveru zcela jisttě zůstanu, neboť Tipouš byl 4 roky součástí mého života a nikdy mě nikde nenechal :-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 11 měsíců zpět #117 od JiFi
to libenak:
Ty jsi prodal Tipko??? Já ti dám!! :-D :lol: :lol: :lol: 8)

Ale chápu Tě naprosto. Každopadně Tvoje další volba taky správná. Uvažuji do budoucna taky o Stilu, ale kombi a 5-ti dvéř. Ale Ty máš rád 3dveřáky, tak Tě chápu. Musí to být jako závodka a velký rozdíl mezi Tipem a timto, napis nekde svoje dojmy.

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 11 měsíců zpět #118 od Max-el
zatím nic neslibuji, ale pokud vše vyjde, bude k dispozici diagnostika, přesně to budu vědět až tak týden před srazem

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 11 měsíců zpět #119 od skypan
tak hoši:situace je asi taková(a to se vyjadřuji ke srazu jenom proto,že jiš zde vysí závazná přihláška, a mmj, sem dostal i pozvánku-děkuji),ale i na nás přišla krize a já já vůbec nevím jak to všechno dopadne(musím koukat hl. na rodinu a děti,aby byli nějaké koruny...),takže situace ve firmě není růžová a v dohledné době se to nezlepší.....
navíc mám bokem tolik práce,že nestíhám vůbec sledovat dění kolem mě natož tady ve foru a to jenom proto abych vyplnil díru v rozpočtu rodiny a alespon jí nějakým způsobem zachoval.... :?
takže opravdu zatím neumím říci a na tož slíbit,že přijedu,budu se rozhodovat,až na poslední chvíli a to dle momentální situace,je mi to opravdu líto,ale doba je tedkon docela vážná....
samozřejmě vstupné a park. poplatek je je ve výborné částce(je to skoro za darmo a o toto u mě vůbec nejde)a za přípravu a organizaci již v předešlém srazu sem Nunimu a Martasovy gratuloval a na stávajícím srazu do vypadá i daleko lépe připravené.....
takže závěrem,zatím neumím slíbit příjezd,rozhodnou okolnosti a pak dám vědět,ale budu se snažit alespon týden do předu.....

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 11 měsíců zpět #120 od JiFi
Skypane, chapu Tě, i to je možná důvod proč se lidi na sraz tolik neženou, prostě je krize (i když podle mě virtuálně nafouknutá)...

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 6.355 sekund
Powered by Kunena fórum