Klubovy sraz Radim 2009 - plánování akce

Více
15 roků 1 týden zpět #61 od Jenda
Tak zdravím všechny co se chystají na sraz 2009.
I já zušlechtuju svoje típko,aby vypadalo jak s fabriky.Už se nemůžu dočkat té víkendové pohody,gril párty a podobnejch akcí jako minule. :)

Tady po okolí se tipa objevujou dost často,tak sem si řekl,že menší papírek za jejich stěračema s datem,místem a info jim snad dodá odvahu a přijedou na letošní sraz.Už podle jejich stavu je vidět,že kdysi svoje týpka taky šperkovali samolepkama,všelijakejma parádičkama co to auto dokáží změnit k dokonalosti.Tak snad si tento srazík nenechají ujíd. :wink:

1.6 DOHC r.v.89,naj.220 000Km,spotř.8.2L/100
Šlape jako hodinky,ale nemá STK,spinká v depozitu.
Opel AstraF 1.7TDs,momentálně plně využito.
Fiat 127, spotř.5.2L/100 ,spinká v garáži.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 1 týden zpět #62 od Romik
ja jak to vidim tak se nemam sanci dostavit dovolenou nemam zadnou a ten vikend jsem v praci no leda se hodit marod

Romik Tipo 1.6 DOHC

Nissan Primera P10 2.0 GT 110kw

Nissan Primera P11 2.0 GT 110kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 1 týden zpět #63 od skvelejmira

pokusím se taky přijet


Ty by jsi se mohl pochlubit ostatním s životní investicí...

ahoj

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 1 týden zpět #64 od Zemca

pokusím se taky přijet


Ty by jsi se mohl pochlubit ostatním s životní investicí...


To víš, nějak jsem si na Temprušu zvyknul a nějak nemám sílu se jí zbavit.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 1 týden zpět #65 od Zemca

Tak zdravím všechny co se chystají na sraz 2009.
I já zušlechtuju svoje típko,aby vypadalo jak s fabriky.Už se nemůžu dočkat té víkendové pohody,gril párty a podobnejch akcí jako minule. :)

Tady po okolí se tipa objevujou dost často,tak sem si řekl,že menší papírek za jejich stěračema s datem,místem a info jim snad dodá odvahu a přijedou na letošní sraz.Už podle jejich stavu je vidět,že kdysi svoje týpka taky šperkovali samolepkama,všelijakejma parádičkama co to auto dokáží změnit k dokonalosti.Tak snad si tento srazík nenechají ujíd. :wink:


Já jen provádím nejnutnější opravy a když to vyjde, tak se před srazíkem možná zastavim v myčce, aby to nedopadlo jako posledně.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 1 týden zpět #66 od JiFi
tak srazek se celkem blizi, je neco konkretnejsiho uz k dispozici, jako v kolik mame nejdrive prijet atd?, treba co platit kolik a za co? musim pripravit rozpocet, tak proto se ptam

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 1 týden zpět #67 od Romik
to jo no to je dobra otazka na financni situaci aby se kazdy mohl pripravit pokud uz to nekdo vite piste rad se to dozvim :D

Romik Tipo 1.6 DOHC

Nissan Primera P10 2.0 GT 110kw

Nissan Primera P11 2.0 GT 110kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 1 týden zpět #68 od nuni
Rozpočet ještě není,musíme to s Marťasem zpočítat aby to pokrylo náklady.Letos to bude zase o něco větší zajištění,včetně mobilního WC i se servisem.To znamená poplatek za pronájem WC,poplatek za pronájem letiště,benzín do elektrocentrály atd....Je to jednoduché,čím více nás přijede,tím levnější to pro každého bude.Takže ještě chvilku vydržte než se to všechno spočítá a potom rozdělí na počet účastníků.Bude tady brzo závazná přihláška a podle ní to rozpočítáme.Určitě to nikoho finančně nepoloží.

tipo 1,6DOHC najeto 180000km
....a prece se toci!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 1 týden zpět #69 od pardal5
aby to nebylo jako minule,já přijedu,já přijedu a pak nic :Sorry:

tipo 1.9 td 1992 59 kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 1 týden zpět #70 od JiFi
toho se pardale neboj, ja co reknu to udelam, takze urcite prijedu :driver:

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 1 týden zpět #71 od pardal5
já jen aby to nedopadlo jako loni,kolik lidí se přihlásilo a nic a ted když se bude rozpočítávat,tak o to,to bude horší :cry:

tipo 1.9 td 1992 59 kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 1 týden zpět #72 od martas
Tak pardalove a je to tu.S Nunim jsme už vytvořili program a ten Vam ted predkladam.Takže přijezd ovšem ale ten neoficialni bude už v PA 19.6.CCA v 17OO pro ty kdo se chteji pobavit tzn popit s přateli a pogrilovat atd.My budeme budovat tabor a připravovat na velke klani v SO kdy začina hlavni program.

9 OO -10 00 uvitani,volna diskuze,registrovani se na souteže,atd.
1000 - 1100 Jizda na presnost
1100 - 1300 Obed bud v restauraci nebo gril v taboře
1300 - 1400 Jízda zružnosti (malinko inovovana)
1400 - 1500 SPRINTY (Opět vylepšené)
1530 Vyhodnoceni soutěží +eroticka myčka jako vítězná
cena pro nejkrasnejší TTIPO
1630 Pokus o překonaní rekordu v počtu lidí v TTIPU
Po skončeni spanila jízda se zastavkou u
supermarketu na doplnení zasob pro večerni
pařbu ktera je spojena s "discotekou"
a v NE to je 21.6.je na programu střízlivění a baleni a odjezd.

Veříme že se Vam program bude libit a přijedete v hojnem počtu.
Ted ke "vstupnemu" vzhledem k tomu že letiště mame poprve oficialne tudiž ze nej musime platit a take pro vetši komfort a zvyšeni atraktivity srazu jsem zajistil i mobilni WC ktere ovšem o5 nejni zadarmo a take palivo do el centraly budeme muset koupit proto se bude pri registraci a vjezdu vybirat "vstupne" 100 korun za auto a take 100 za osobu deti samozrejme vyjimaje.Doufam že Vas to neodradi a dorazite protoze tohle vse je nutne zaplatit dopredu a neradi by jsme to financovali ze svych kapes.Ono vstupne je vybirano i na jinnych klubovych srazech a co jsem tak pokoukal je to vetsinou o daleko jinych castkach (450 fiat bravo club atd..) tolik tedy zatim ke srazu a postupne budeme zverejnovat dalsi info tak jak se budou veci vyvijet.jeste bych rad poprosil nejakeho admina aby zalozil nejake vlakno nebo co pro registraci lidi na sraz dekuji

Čagos,Marťas TTipo 1.9 TD už nejni, teď Bravo 1.9 JTD ale TTipo je v mem srdci,
Zkratka FIAT je FIAT

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 1 týden zpět #73 od JiFi
parada Martasi, drzim vam palce pri organizaci a co bych to byl za clena, abych neprijel pomoci? prijedu uz v ten patek, snad budu mit dobrou smenu, kdyztak prohodim :-) a prijedu i s pritelkyni, jak bude moznost registrace, tak se budu hlasit mezi prvnimi. A propo, cena neni tak hrozna, na to jak moc si s tim pohrajete. Toz chalani tesim sa!! :lol: :lol: :lol: :twisted:

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 1 týden zpět #74 od pardal5
jsem ted na noční,takže asi to špatně chápu :?: ,ale v ten pátek se točit nebude, :beer: ,já jen jestli si mám vzít své nebo jen pulitr :total: jinak se těšim,doufám,že dorazí i ten co jsem s ním závodil

tipo 1.9 td 1992 59 kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 1 týden zpět #75 od martas
V pa se bude tocit hned jak to pujde

Čagos,Marťas TTipo 1.9 TD už nejni, teď Bravo 1.9 JTD ale TTipo je v mem srdci,
Zkratka FIAT je FIAT

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.548 sekund
Powered by Kunena fórum