Klubovy sraz Radim 2009 - plánování akce

Více
14 roků 11 měsíců zpět #136 od JiFi
Jendo na titulní stránce je článek :wink: zvoucí na sraz... staci koukat a vlevo je anketa, ktera taky pripomene alespon datum... Co vic jeste udelat? Kdo hleda najde... :tv:

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 11 měsíců zpět #137 od Max-el
no, původně jsem myslel, že rozeslání mailem bude pro všeobecnou informovanost stačit, ale asi ne

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 11 měsíců zpět #138 od JiFi
pekne maxi

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 11 měsíců zpět #139 od martas
No maxiku myslel jsem nejakej baner jak ti beha u prispevku ktery by se dal na hlavni stranku.A podle ankety to vypada dobre takze sraz s nejvetsi pravdepodobnosti bude.

Čagos,Marťas TTipo 1.9 TD už nejni, teď Bravo 1.9 JTD ale TTipo je v mem srdci,
Zkratka FIAT je FIAT

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 11 měsíců zpět #140 od Tonny Tempra SW
Koli mojej velkej pracovnej vytazenosti budem vediet ci na zraz pridem mozno tak tyzden pred nim.Skor sa mi to odhadnut neda.teraz na forum chodim len zriedka ale budem sledovat toto tema.

TEMPRA SW 1,9 tds 66Kw 303000km
r.v:96
5l na 100km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 11 měsíců zpět #141 od nuni
Tak pánové a dámy,aby jste si memyslely,že se ohledně srazu nic neděje,mám tady pro vás zase nějaké informace.To co vás asi zajímá nejvíce,tak pivo bude k dispozici v pátek asi od 17h.Kelímky jsem dokoupil,ale samozřejmě kdo chce může si dovézt svůj půllitřík.Na zahnání největšího hladu budou k dispozici klobásky a jinak doporučuji dovézt si nějaké maso na gril,popřípadě si jej koupit cestou.Gril jsem musel koupit nový,ten loňský už se jaksi nehodí k převozu,bohužel je menší,takže kapacita omezená,ale k dispozici bude všem kdo vlastní gril nemají.Doufám,že tak jako vloni ti co gril mají tak ho vezmou sebou a podělí se o něj i s ostatnímy a na oplátku,ti co gril nemají dovezou třeba pytlík dřevěného uhlí.WC je zajištěné,tak já se teda pokusím zajistit ještě sprchu,ale na teplou vodu zapomeňte,bude to spíše jen na osvěžení a spláchnutí potu.Opět je tu problém s nedostatkem vody,tak doporučuji nabrat doma do kanystrů a vzít s sebou.
Příští víkend pojedu za Marťasem a pojedeme spolu spravit příjezdovou cestu na plochu,aby jste někde nedrhli podvozkama o zem a při té příležitosti si konečně naměřím potřebnou délku kabelu na ten startovací semofor ke sprintům.Budete to mít jak ve formuli1,jenom doufám,že ten semafor někdo nesejme,docela by mne to nasr... .
Abych nezapomněl,kromě oficiální pozvánky tady na fóru,jsme s Marťasem natiskli takové letáčky s tím,že je rozvěsíme po servisech a třeba nákupních střediscích.Pokud se chce někdo do této akce zapojit,může si vytisknout vlastní letáky a nebo se obrátit na nás a my mu pošleme nějaký vzor.Kde všude to potom dáte je jen na vás.Ne všichni Tipaři a Temraři chodí na naše stránky a takhle se o nás aspoň dozví a bude z toho mít radost i Max-el.
Zatím čau zase se ozvu,mám toho moc.

tipo 1,6DOHC najeto 180000km
....a prece se toci!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 11 měsíců zpět #142 od Max-el
Tvůj příspěvek jsem zahrnul do článku na hlavní stránce, bude to tam všechno hezky pohromadě, ať to nikdo nemusí všechno lovit ve fóru... Víme, jak to vypadalo minulý rok :lol:

Pošli mi ten leták na mail, dám ho sem volně ke stažení.

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 11 měsíců zpět #143 od nuni
Maxi,poslal jsem ti ten letak na adresu tom@stod.info,doufám že je to spravně,jinak mi to nešlo poslat.

tipo 1,6DOHC najeto 180000km
....a prece se toci!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 11 měsíců zpět #144 od Max-el
je to správně, leták naleznete zde:
fiattipo.net/modules.php?name=Downloads&...ewdownload&cid=5

stačí vytisknout a šířit
+ info doplněno do článku na hlavní stránce

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 11 měsíců zpět #145 od JiFi
tak jak koukam, pocet registrovanych se nam jaksi zastavil, jsem tedy zvedav, cas se krati...

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 11 měsíců zpět #146 od F@ster
Já se neregistruju neb nevím jestli budu moct dojet :) a pokud ano tak přijedu stejnak akorát v sobotu a ještě navíc Mareou :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 11 měsíců zpět #147 od Max-el
vložena druhá verze reklamního letáku, tentokrát od JiFiho

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 11 měsíců zpět #148 od nuni

Já se neregistruju neb nevím jestli budu moct dojet :) a pokud ano tak přijedu stejnak akorát v sobotu a ještě navíc Mareou :D

Hele,ty to máš už jako povinost,přijet na sraz

tipo 1,6DOHC najeto 180000km
....a prece se toci!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 11 měsíců zpět #149 od Charles

vložena druhá verze reklamního letáku, tentokrát od JiFiho


tak já se snažim a nejde mi to otevřít, chtěl sjem se podívat na můj výtvor po jifiho úpravě a zase nic :(

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 11 měsíců zpět #150 od JiFi
poslal jsem maxovi upozorneni na nefuncni odkaz... soubor ti poslu emailem charlesi

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.585 sekund
Powered by Kunena fórum