autohávárie s tipem

Více
17 roků 8 měsíců zpět #16 od pavelZet
Odpověděl pavelZet pro téma Re: autohávárie s tipem
ale jinak sem opravdu pyšnej, že jezdím v autě, kde naše malá statistika má zatím pořád 0 promarněných životů. a to tipo jezdí moc pěkně.

F Tipo 1.6 i.e., rv. 94

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 8 měsíců zpět #17 od Jozef
Odpověděl Jozef pro téma Re: autohávárie s tipem
Tipo to bolo r.v. 88 1,6 DOHC. Samozrejme airbag nemalo. Mazda do mňa vrazila v zákrute zo šikma pravým rohom presne na stred čela. V aute som bol našťastie sám. V mazde spolujazdkyňa mala zlomenú chrbticu (cca 1 rok
liečenia s trvalými následkami). Ja som mal rozbitý nos a samozrejme doudieraný. Zachránil ma bezpečnostný pás. Mal som zimnú bundu a na tele som mal krvavé stopy po bezpečnostnom páse. Počas nárazu sa dokonca zohol veniec volantu. Ako by to nestačilo následne po čelnom náraze do mňa zozadu narazil opel. Čiže rozbitý komplet predok (aj blok motora), a komplet zadok. Dokonca sa nedali otvoriť ani dvere okrem spolujazdcových. Po obhliadke auta poisťovákom skonštatoval, že použiteľné sú len 3 kolesá.

Fiat Tipo 1,6 DGT r.v. 1990 karburátor, najazdené 185.000 km
Fiat Marea Weekend 1,8 HLX r.v. 1998, najazdené 155.000 km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • TripleX
17 roků 8 měsíců zpět #18 od TripleX
Odpověděl TripleX pro téma PS
Vzdy pri nehode velmi zalezi na roznych okolnostiach. Hlavna zasada je ci je clovek priputany atd. Inak ja nemam airbag rovnako. Pre TIPO plati ze nie je najidealnejsie pri celnom naraze pri polovicnom kryti. Tam sa prejavia slabsie deformacne zony atd. No taketo narazy byvaju kriticke aj pre ostatne auta. Jednoducho najlepsie je ich nezazit...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.270 sekund
Powered by Kunena fórum