Digitální palubka - podrobný průvodce, byl by zájem???

Více
13 roků 10 měsíců zpět #31 od judeware
Pro Jumbo:
Chybu ve schematu opravím až s nejbližší aktualizací celé html dokumentace (na přání zašlu všem zájemcům opravené schéma na mail).

Pokud jde o návod, jak použít hodiny palubky Borg samostatně, ten v dokumentaci nikdy nebyl a nebude. S původní myšlenkou detailně popsat digi palubku z Tipa nemá nic společného. Někde ve fóru tu kdosi projevil přání zjistit, zda jsou hodiny schopny fungovat sólo, proto jsem sepsal těch pár řádek s instrukcemi.
Osobně se mi to řešení moc nelíbí, protože tím vezme za své zbytek palubky. Leda kdyby měl někdo k dispozici palubku totálně nefunkční a chtěl by zkusit využít aspoň ty hodiny. Ale totálně nefunkční a neopravitelnou palubku jsem ještě neviděl. Jedině snad nějaký kus z bouračky, to bych překousnul ... :D

Petr de Zviqov

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
13 roků 10 měsíců zpět #32 od jumbo
Tak mi to prosím tě pošli ma e-mail. Díky.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 10 měsíců zpět #33 od judeware
Opravené schéma přípravku s obvodem CMOS 4060:

absolvent-zahori84.wz.cz/photos/4060.png


Jen dodávám, že jsou slaboproudá schemata s číslicovými obvody kreslena s tzv. skrytým napájením, tj. ze schematu laik nepozná, že je třeba připojit pin
16 obvodu 4060 k napětí +12V a pin 8 ke GND (zemi, kostře).

Petr de Zviqov

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 9 měsíců zpět #34 od petr1978
Tak na těmito věcmi bádám už asi rok a nevěděl jsem si rady :( Díky autorovi, když se vyzná v takových věcech, pro mne je to bůh :god:
Já tomu rozumím kulové a potřeboval bych radu. Jde přehodit jen ekonoměr za ukazatel tlaku turba? Vyměnil jsem motor a potřboval bych ne analogový ukazatel aby se to hodilo k Digi palubovce. Mám palubky 2 z tipa a jednu z Tempry.
Pak ještě musím nějak vymyslet ukazatel teploty oleje a tlaku oleje co standardně turbo má.
Díky za každý příspěvek.

Tipo 1.6 HF Turbo (831B7.046), r.v. 1991 digital, spotřeba kolem 8 l na 100 km:-) Tel: 732 514 955

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 1 měsíc zpět - 13 roků 1 měsíc zpět #35 od Krky
Poslední změna: 13 roků 1 měsíc zpět uživatelem Krky.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 1 měsíc zpět #36 od Olson
Pruvodce vypadá parádně , něco takového jsem přesně hledal , palubka už mi pul roku nesviti a já nevěděl co stím .V servisu mi řekl že to nespravi že to je vada přistroje.Tak uvidim co se bude dát dělat, ale díky autorovi zase je tam o něco vetši naděje že palubka pojede :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 1 měsíc zpět #37 od petrinza
Vrtá mi hlavou jedna věc - dá se stahnout počet celkově ujetých kilometrů ?
Z předešlých popisů mi přijde, že ne.. Nezajímá mě to proto, abych stočil kilometry, ale abych věděl, jestli to , co mi počitadlo ukazuje, může být pravda. Takže jednoduchá otázka - jde to , nebo to nejde ? Jestli to jde, pak mě postup jak to jde, nezajímá..
Díky..

Tempra SW 2.0 i.e. 4x4, Fiat Tempra SW 2.0 i.e. automat, Peugeot 205 cabrio, Škoda Octavia 62
www.fiattempra.estranky.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 3 týdnů zpět #38 od mirekheza
vyměnil jsem žárovku protože mi nesvítila část palubky a pak mi zhasla palubka celá, potřeboval bych poradit čím to může být, má s toho hlavu jak kopačák, protože není vidět nic ani kolik jedu. díky za radu

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
12 roků 2 týdnů zpět #39 od jumbo
A zkoušel jsi si nastavit jas tlačítkem vlevo nahoře co vypadá jako sluníčko? Myslím že na osmé zmáčknutí to svítí naplno.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
11 roků 7 měsíců zpět #40 od Lasskoun

judeware napsal: Dixxi, Kontaktol ne! Leda tak na kostru v motoru, ale ne na slaboproud. Za toto nabíjím ostrými a střílím! Stačí oškrabat jednotlivé piny.

Tak to je taky na zastřelení! :laugh: ;) Zašlé zoxidované kontakty vždy čistit jen a pouze klasickou kancelářskou gumou! Ověřeno léty praxe. B) Dle zašlosti použít od bílé měkké až po tvrdší šedou (červenou ne, ta zanechává čmouhy). Protože pokud se použije byť i velmi jemný "šmirgl papír", tak je potom sklon k rychlejší oxidaci. Případně použít profi tužku se skelnými vlákny ( www.ges.cz/cz/fiberpen-GES08000026.html nebo www.gme.cz/pomucky-pro-osazovani-dps/kon...zka-na-dps-p759-841/ ).

Fiat Tempra SW 1.6ie / 55kW (E85)/ 1994 / fialová metla
(+ 4 další dárcovský různého stáří a motorového provedení :D)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
11 roků 4 měsíců zpět #41 od krakenlu66
jo rad bych to uvítal.prave mi blbne ,svítí uplne slabo

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
11 roků 4 měsíců zpět #42 od ivobr
a skúšal si si pridat tlačítkom ktoré je spolu s nulovaním a prepínaním tachometra?

fiat tempra 1.9 tds ,fiat punto 1.2 mk2 8v,peugeot boxer 2.5 d

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
11 roků 3 měsíců zpět #43 od makva
čauko, mal by som záujem o tú schému, ak by som ťa mohol poprosiť aby si mi to poslal na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Dakujem

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
11 roků 3 měsíců zpět #44 od jumbo
Pro Makva:
oslov Skyline, tomu jsem poslal e-mailem spoustu věcí.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
11 roků 3 měsíců zpět - 11 roků 3 měsíců zpět #45 od jumbo
Makva stáhni si tady celou knihu a na koncijsou schémata.


dl2.upnito.sk/download.php?dwToken=a2ef9...9d3b0e68cbc9bf9fcb85
Poslední změna: 11 roků 3 měsíců zpět uživatelem jumbo.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.547 sekund
Powered by Kunena fórum