Repro

Více
17 roků 7 měsíců zpět #1 od TomiKormidelnik
Repro vytvořil uživatel TomiKormidelnik
nechci delat reklamu na jeden urcity obchod, ale koupil jsem si dnes nove repro do palubky a jelikoz jsem chudy tak jsem hledal hledal a hladal az jsem nasel v akci repraky Blaupunkt IC 109 Dual Cone v obchode www.ElektroPartner.cz zkuste se podivat nekde jinde pohybujou se okolo 1000 a tady stoji 200 tak jsem koupil rovnou dvoje ze dam jedny do plata.. .-) parametry nic moc, ale hrajou dobre..

Fiat Tipo 1.4 i.e. DGT .. vymazlený.. :-D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #2 od Criton
Odpověděl Criton pro téma Re: Repro
jo, fajn, za 200 vypadaj fakt pěkně... a jestli říkáš, že hrajou pěkně, tak bych do nich šel taky... v palubce mám ještě ty original fiat repráky, protrhaný membrány, no prostě hnus to jen poslouchat... a tohle je fakt dobrá cena..

Už je pryč: Fiat Tipo 1.6 DOHC r.v. 1989
Nyní: Škoda Octavia 1.9TDi

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #3 od TomiKormidelnik
Odpověděl TomiKormidelnik pro téma Re: Repro
myslim ze ty originaly byly lepsi kdyz se na ne tak podivam ale ty moje uz byli opravdu v zalostnym stavu tak jsem je mel nonstop odpojene a ted mam teda tyhle.. Nemam radio mam to nepojeny na basak v kufru, takze tezko rict jak by hraly z radia, ale za ty prachy se nic lepsiho navic novyho nenajde...

Fiat Tipo 1.4 i.e. DGT .. vymazlený.. :-D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #4 od rat21
Odpověděl rat21 pro téma Re: Repro
To je 199,- za obidva? A pasuju tam presne? Ak ano, idem do nich.

1.9 TDsX - r.v. 1991 - 270.000 km - po smrti :-(

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #5 od TomiKormidelnik
Odpověděl TomiKormidelnik pro téma Re: Repro
je tomu tak 2 repraky + sroubecky + kabelaz ty je dost ze dosahne az dozadu.. :-) taky jsem si rikal kdyz sjem to videl hned jsem je objednal (vcera) a dnes jiz je amm v aute.. :-D jeste budu rezat plato budu si davat ty same dozadu v kufru mam basak z domaciho autdia a mam za cca 700 libovy audio.. Kdyz si chci poslechnout hudbu extreme kvalitne nasadim si na uci koss porta pro nebo prijdu domu k 5.1 3600W :-D do staryho auta tohle myslim ze vazne staci

Fiat Tipo 1.4 i.e. DGT .. vymazlený.. :-D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #6 od TomiKormidelnik
Odpověděl TomiKormidelnik pro téma Re: Repro
jen upozornuji nejsou stribrny, ale bily.. :-) na fotkach to neni tolik videt

Fiat Tipo 1.4 i.e. DGT .. vymazlený.. :-D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #7 od TomiKormidelnik
Odpověděl TomiKormidelnik pro téma Re: Repro



ted jsem je nafotil zitra je mozna nainstaluji jiz do plata pote bych pridal fotky repracku v platu.. :-)

Fiat Tipo 1.4 i.e. DGT .. vymazlený.. :-D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #8 od rat21
Odpověděl rat21 pro téma Re: Repro
Kolko to vyslo aj s postovnym?

1.9 TDsX - r.v. 1991 - 270.000 km - po smrti :-(

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #9 od TomiKormidelnik
Odpověděl TomiKormidelnik pro téma Re: Repro
mno nevim ja jsem si pro to dojel postovny odhaduju na 60kc nebo tak nejak tam to urcite nekde bude...

Fiat Tipo 1.4 i.e. DGT .. vymazlený.. :-D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #10 od simir
Odpověděl simir pro téma Re: Repro

je tomu tak 2 repraky + sroubecky + kabelaz ty je dost ze dosahne az dozadu.. :-) taky jsem si rikal kdyz sjem to videl hned jsem je objednal (vcera) a dnes jiz je amm v aute.. :-D jeste budu rezat plato budu si davat ty same dozadu v kufru mam basak z domaciho autdia a mam za cca 700 libovy audio.. Kdyz si chci poslechnout hudbu extreme kvalitne nasadim si na uci koss porta pro nebo prijdu domu k 5.1 3600W :-D do staryho auta tohle myslim ze vazne staci


P=U x I
P=230 x 10
P=2300W (max. zatížení zásuvkového obvodu)
(to jen k té 5.1 sestavě)

Jinak repro jsou pěkné a dávat do tak špatné ozvučnice, jakou palubka je, dražší repro je blbost, kdybych tam neměl nový (z jinýho vozu), tak do nich určitě jdu :wink:

Fiat Tipo 1.6 DOHC (149C2046)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #11 od michal_tipar
Odpověděl michal_tipar pro téma Re: Repro

je tomu tak 2 repraky + sroubecky + kabelaz ty je dost ze dosahne az dozadu.. :-) taky jsem si rikal kdyz sjem to videl hned jsem je objednal (vcera) a dnes jiz je amm v aute.. :-D jeste budu rezat plato budu si davat ty same dozadu v kufru mam basak z domaciho autdia a mam za cca 700 libovy audio.. Kdyz si chci poslechnout hudbu extreme kvalitne nasadim si na uci koss porta pro nebo prijdu domu k 5.1 3600W :-D do staryho auta tohle myslim ze vazne staci

Basak z domácího kina??? To jsem zvědavej jak dlouho ti tam vydrží :(
Ty dodávaný dráty jsou jen na vyzkoušení rozhodně nejsou vhodný pro montáž nebo dokonce kvalitní poslech, to musí být trochu jiný průřez aby to hrálo já mám dozadu tuším 2x1,5mm2 a není to nic moc, ale na 40W to stačí. Originál špagátky mají tak 2x0,1mm2 horší už jsou jen kaničky od bot.
A ta cena je fakticky super 8O

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #12 od Zemca
Odpověděl Zemca pro téma Re: Repro
na pořádnej zvuk to chce víc, než jen dobrý repro....

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #13 od TomiKormidelnik
Odpověděl TomiKormidelnik pro téma Re: Repro
uvidime zatim se ten basak tvari dobre.. :-) moc mi na nem nezalezi takze mi nebude vadit kdyz odejde a ohledne tech kabelu dle odhadu a porovnmani s kabelama co mam tady doma k audiu to je 2x1 coz pro tenhle vykon naprosto staci..

Fiat Tipo 1.4 i.e. DGT .. vymazlený.. :-D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #14 od Zemca
Odpověděl Zemca pro téma Re: Repro
Jen aby ti kvůli tomu basáku nevyhořelo rádio, nebo se nepoložilo ostatní repro. Taky už jsem něco podobnýho zažil.. :break2:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #15 od TomiKormidelnik
Odpověděl TomiKormidelnik pro téma Re: Repro
Jako vazne??!! Mno tak z toho bych teda nemel radost... :-X teda radio tam vubec nemam jen vzdy pripojuju mp3-ku nebo discmana.. :-) ale kdyby mi vyhorelo tipko tak bych z toho opravdu enmel radost... pochybuju ze yb se neco takoveho mohlo stat..

Fiat Tipo 1.4 i.e. DGT .. vymazlený.. :-D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.549 sekund
Powered by Kunena fórum