Central-otvaranie

Více
16 roků 1 měsíc zpět #16 od MATY585
Odpověděl MATY585 pro téma Re: Central-otvaranie

no skoušel sem to nejdřív přilepit, ale nevydrželo to ani skoro měsíc, tak jsem skoušel schánět ten plastový kus a bohužel sem nesehnal, tak jsem jen vyndal pojistku a měl sem z toho normálně manuální otvírání a pak jsem sehnal komplet central z jineho tipa a už mi to zase funguje . Příští týden budu dělat eště jedny dveře, tak to nafotim a kdyžtak o tom napíšu podrobnější článek



noo za tie fotky ti budem powdacny...hodili by sa...cakam na ne :)

Fiat Tipo 1,9 TD

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #17 od MATY585
Odpověděl MATY585 pro téma Re: Central-otvaranie

no skoušel sem to nejdřív přilepit, ale nevydrželo to ani skoro měsíc, tak jsem skoušel schánět ten plastový kus a bohužel sem nesehnal, tak jsem jen vyndal pojistku a měl sem z toho normálně manuální otvírání a pak jsem sehnal komplet central z jineho tipa a už mi to zase funguje . Příští týden budu dělat eště jedny dveře, tak to nafotim a kdyžtak o tom napíšu podrobnější článek




cawes howi...nezabudol si na nas s tymi fotkami???ci si to este nerobil??ja len tak wies informacne sa pytam:)

Fiat Tipo 1,9 TD

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #18 od hovi
Odpověděl hovi pro téma Re: Central-otvaranie

no skoušel sem to nejdřív přilepit, ale nevydrželo to ani skoro měsíc, tak jsem skoušel schánět ten plastový kus a bohužel sem nesehnal, tak jsem jen vyndal pojistku a měl sem z toho normálně manuální otvírání a pak jsem sehnal komplet central z jineho tipa a už mi to zase funguje . Příští týden budu dělat eště jedny dveře, tak to nafotim a kdyžtak o tom napíšu podrobnější článek




cawes howi...nezabudol si na nas s tymi fotkami???ci si to este nerobil??ja len tak wies informacne sa pytam:)

lidi moc se omlouvam , neměl sem na ten central teť vubec čas , ale budu ho dělat teť o výkendu , takže , jak to budu mit , hned dam fotky

tipo 1.6 ie decent tuning - 14"alu , sportovní filtr,prahy,leddiodove neony,blinkry fabia,mračítka, M3 zrcátka ...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 týden zpět #19 od MATY585
Odpověděl MATY585 pro téma Re: Central-otvaranie

no skoušel sem to nejdřív přilepit, ale nevydrželo to ani skoro měsíc, tak jsem skoušel schánět ten plastový kus a bohužel sem nesehnal, tak jsem jen vyndal pojistku a měl sem z toho normálně manuální otvírání a pak jsem sehnal komplet central z jineho tipa a už mi to zase funguje . Příští týden budu dělat eště jedny dveře, tak to nafotim a kdyžtak o tom napíšu podrobnější článek




cawes howi...nezabudol si na nas s tymi fotkami???ci si to este nerobil??ja len tak wies informacne sa pytam:)

lidi moc se omlouvam , neměl sem na ten central teť vubec čas , ale budu ho dělat teť o výkendu , takže , jak to budu mit , hned dam fotky




cawes nooo ako stymi fotkami???stale nemas cas???nooo lebo by som sa chcel do toho pustit a fotky by mi to dost ulahcili......pls

Fiat Tipo 1,9 TD

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #20 od skypan
Odpověděl skypan pro téma central-dálkové
měl sem podobný problem jako Maty585,od podzimu(kdy se ochladilo )a přez zimu to už vůbec nešlo..ale byl problem v zámku u řidiče.
no rozebrat samotný zámek je teda mazec :idea: kooor kdyš se už v tom někdo pře demnou vrtal :!: páč orygo nejty byly přivařené,nezbylo mě než zpětně je táké odbrousit a potom rozebrat,pánové byl sem překvapen jednoduchostí konstrukce :) omyl celé v benzínu,vyčistil do sucha,lechce máznul třecí a vidící části zámku,servo(ve vnitř sem nechal suché,jen ozubené kolečko a vodící packu sem lechce máznul)složil,opět sem už musel zbodovat nejty,no a překvapení dálkové chodí krásně lehce"jako nové" :lol:

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #21 od JohnRoss
Odpověděl JohnRoss pro téma Re: Central-otvaranie

zdar chalani..chcem sa opytat ci niekto nema podobny problem ako ja..Chcel by som aj riesenie:) mam central a daa sa otwarat iba z wodicowej strany..ked otworim zo spolujazdcowej tak sa otwori a hned zatwori...hmm a newem kde je problem..pls pomozte mi...diky


Maty prbl je tedy v šoferových dveřích a to buď :1. snímač(mikrospínač nejde, hlásí otevřené když je zavřené a naopak.
2. je v čoudu motorek (jako u mě)

K motorku bych se přikláněl více, protože by mohly být v pr..li uhlíky nebo na rotorku ty plošky pro styk s uhlíky.

po dlouhém laborování jsem to vyřešil univerzálním motorkem centrálu, který jsem napijil na táhlo čudlíku na zamykání a ovládací dráty jsem odpojil od zámku, ale pozor jen dráty na motorek!!!! . Tím pádem dále v zámku fungují mikrospínače a zamykání ovládá univerz. motorek.

www.autoalarmy.cz/katalog/centralni_zamy...verzalni/m_cz_2.html

7 kousků Fiat Scudo, 1 Ducato,

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #22 od JohnRoss
Odpověděl JohnRoss pro téma Re: Central-otvaranie

7 kousků Fiat Scudo, 1 Ducato,

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #23 od MATY585
Odpověděl MATY585 pro téma Re: Central-otvaranie

zdar chalani..chcem sa opytat ci niekto nema podobny problem ako ja..Chcel by som aj riesenie:) mam central a daa sa otwarat iba z wodicowej strany..ked otworim zo spolujazdcowej tak sa otwori a hned zatwori...hmm a newem kde je problem..pls pomozte mi...diky


Maty prbl je tedy v šoferových dveřích a to buď :1. snímač(mikrospínač nejde, hlásí otevřené když je zavřené a naopak.
2. je v čoudu motorek (jako u mě)

K motorku bych se přikláněl více, protože by mohly být v pr..li uhlíky nebo na rotorku ty plošky pro styk s uhlíky.

po dlouhém laborování jsem to vyřešil univerzálním motorkem centrálu, který jsem napijil na táhlo čudlíku na zamykání a ovládací dráty jsem odpojil od zámku, ale pozor jen dráty na motorek!!!! . Tím pádem dále v zámku fungují mikrospínače a zamykání ovládá univerz. motorek.

www.autoalarmy.cz/katalog/centralni_zamy...verzalni/m_cz_2.html




ahoooj..myslis kebyze je snimac zly tak by mi to aj na palubke ukazowalo wzdy otwrene dwere w tom elektronic check???alebo ako wylucim ze je to ten spinac??? hmmm noo a ak to je motorcek,noo uwazowal som nad kupow noweho centralu aj s dialkowym a motorcekmi takze by som ten wodicov prehodil...hmm musim sa asi na to kuknut blizsie...INAK DAKUJEM ZA RADU:)

Fiat Tipo 1,9 TD

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #24 od JohnRoss
Odpověděl JohnRoss pro téma Re: Central-otvaranie
na Checku jak vše funguje tak to spínač nebude. zavři auto a zkus zamknout od spolujezdce. a sleduj šoferoův gomblík (čudl), jak se nehne je motorek v kelu. a taky to zkus obráceně, zamkni od šofera a sleduj gomblik u spolujezdce. Já to měl taky a než jsem na to přišel, tak jsem šedivěl a z ostudy kabát. jdeš k autu a odemkneš u spolujezdce , oběhneš auto a sedneš. trapas.


Koupil jsem alarm s centrálem na dálku a jeden univ. motorek, napojil a je to super, jdeš a píp, na dálku a otevřeš a jedeš. Hodně úspěchu.

7 kousků Fiat Scudo, 1 Ducato,

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #25 od Toncek
Odpověděl Toncek pro téma Re: Central-otvaranie
já sem měl zlomený drát v té gumové pruchodce mezi dveřima a kastlou a nešlo to zamčít od řidiče,hned se to odemikalo,než sem na to přišel tak sem koupil druhý motorek,hold chybama se člověk učí

seat ibiza 1,9tdi,power plus 764
Lancia kappa 2,4jtd,pjetihrnek:-),už je pryč
fiat brava 1,9td,prodáno
tempra 1,9td,jede jak z praku,olej už nebere,ve stadiu oprav a úprav

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #26 od csala
Odpověděl csala pro téma Re: Central-otvaranie

na Checku jak vše funguje tak to spínač nebude. zavři auto a zkus zamknout od spolujezdce. a sleduj šoferoův gomblík (čudl), jak se nehne je motorek v kelu. a taky to zkus obráceně, zamkni od šofera a sleduj gomblik u spolujezdce. Já to měl taky a než jsem na to přišel, tak jsem šedivěl a z ostudy kabát. jdeš k autu a odemkneš u spolujezdce , oběhneš auto a sedneš. trapas.


Koupil jsem alarm s centrálem na dálku a jeden univ. motorek, napojil a je to super, jdeš a píp, na dálku a otevřeš a jedeš. Hodně úspěchu.

Jak je to zlozite prekopat obycajny central na dialkove ovladanie?
Dik.

Fiat Croma TDid

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #27 od Kounect
Odpověděl Kounect pro téma Re: Central-otvaranie
Jestli máš centrál už v autě tak je to složité pustit nějakej peníz za DO a pak se půl hoďky povrtat v autě. Velice jednoduché to je. Záleží na tom, jestli jsi se už někdy vrtal v elektrice a máš trochu zkušeností...

Fiat Tipo 1.7D
Lomítko /--/ :-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #28 od csala
Odpověděl csala pro téma Re: Central-otvaranie

Jestli máš centrál už v autě tak je to složité pustit nějakej peníz za DO a pak se půl hoďky povrtat v autě. Velice jednoduché to je. Záleží na tom, jestli jsi se už někdy vrtal v elektrice a máš trochu zkušeností...

Dik. Elektriky sa nebojim :wink:
A jaky DO mi doporucite?

Fiat Croma TDid

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #29 od JohnRoss
Odpověděl JohnRoss pro téma Re: Central-otvaranie
To je vesměs jedno, já to mám i s alarmem a dal jsem zaň 1000kč se zárukou, V dnešní době je to úplně šumák který si koupíš. A jestli chceš jen dálku, tak tím tuplem. Jen se nebát a jít do toho. Se zapojením je to jednoduché a navíc tam bývá plánek (šéma) zapojení.


SEE www.levnealarmy.cz/eshop/dalkova-ovladani/czs01.html

dobrý i jako imitace alarmu.

7 kousků Fiat Scudo, 1 Ducato,

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #30 od MATY585
Odpověděl MATY585 pro téma Re: Central-otvaranie

na Checku jak vše funguje tak to spínač nebude. zavři auto a zkus zamknout od spolujezdce. a sleduj šoferoův gomblík (čudl), jak se nehne je motorek v kelu. a taky to zkus obráceně, zamkni od šofera a sleduj gomblik u spolujezdce. Já to měl taky a než jsem na to přišel, tak jsem šedivěl a z ostudy kabát. jdeš k autu a odemkneš u spolujezdce , oběhneš auto a sedneš. trapas.


Koupil jsem alarm s centrálem na dálku a jeden univ. motorek, napojil a je to super, jdeš a píp, na dálku a otevřeš a jedeš. Hodně úspěchu.



noo ja sa priklanam k tej prwej moznosti ale este to kuknem...od wodica sa da otwarat a ked odomkynam od spolujazdca tak sa iba otwori a hned na to zawre....a ked som to skusal od wnutra ze som zatlacil cudlik na spolujazdcowej strane a stlacil som aj na wodicowej tak zamklo.....

Fiat Tipo 1,9 TD

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.520 sekund
Powered by Kunena fórum