rádio

Více
16 roků 10 měsíců zpět #16 od nuni
Odpověděl nuni pro téma Re: rádio
Měl by stačit jen ten plast se světlem a šíbrem.

tipo 1,6DOHC najeto 180000km
....a prece se toci!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 10 měsíců zpět #17 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: rádio

Měl by stačit jen ten plast se světlem a šíbrem.


jako úplně celý to vybrakovat ven ? Jsem myslel že to drží nějaká matka zespoda a ta stačí shodit a tradá, je to :)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 9 měsíců zpět #18 od Jaroslav Motl
Odpověděl Jaroslav Motl pro téma Re: rádio

Měl by stačit jen ten plast se světlem a šíbrem.


jako úplně celý to vybrakovat ven ? Jsem myslel že to drží nějaká matka zespoda a ta stačí shodit a tradá, je to :)

jj. stačí odšroubovat matku, ale aby ses na ni dostal musí plest dolu, nebo pružnej nástavec na golu. :lol: :lol: :lol:

Fiat Tipo 1,6i DGT(149.C2.046)
Fiat Tipo 2,0i.e.
Fiat Tipo 1,4i

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • User_69
  • Autor tématu
16 roků 8 měsíců zpět #19 od User_69
Odpověděl User_69 pro téma Re: rádio
tak mi to rádio konečně přišlo, ale než jsem stihl začít řešit tu anténu, tak se objevil další problém.
A to jsou ISO konektory, když jsem kupoval rádio, díval jsem se do auta jaké tam je připojení, na babelech byly opravdu nějaké ISO kostky, ale to jsem ještě nevěděl, že těch ISO je víc.
Tedy v autě mám tyto:

V rádiu jsou tyto:
Soubor přílohy:

Soubor přílohy:

NO a teď jsem zmatený, protože s i s tím nevím rady a a teď s v tom mrazu něco v autě letovat, moc nejde.
Tak jsem Vhtěl požádat, jestli někdo nemáte nějaké řešení?
Myslel jsem třeba nějakou redukci, něco jako toto:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • User_69
  • Autor tématu
16 roků 8 měsíců zpět #20 od User_69
Odpověděl User_69 pro téma redukce
nebo jsem našel ještě něco takového, ale to mi asi bude na nic.
www.stualarm.cz/produkt/21028-konektor-iso-fiat-tipotempra500/
tento konektor je pro Fiata, ale na rádiu je prostě jiný protikus

Jo a tu anténu taky budu muset koupit spciální na Fiata, tady:
www.stualarm.cz/produkt/63022-specialni-antena-fiat-alfa-lanc/

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 8 měsíců zpět #21 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: rádio
No vypadá to, že ten konektor co máš v autě je nějakej starší iso typ....jinak by asi šlo použít klasický festony (samce) nastrkat je s kouskem kabelu do tvých iso v autě a pak přes čokoládu to napojit na tyhle nový iso konektory....ale je to jen dočasný, pak bude fakt lepší to přeletovat přímo na ty nový iso s kabelama....myslims i že by tohle mohlo pomoci ;)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 8 měsíců zpět #22 od Dresik
Odpověděl Dresik pro téma Re: rádio
To asi nic nevyřešíš. Ustřihni to co máš v autě. Kup protikus k tomu co je na rádiu a jak si říkal..připájet a nebo dočasně na čokoládu.

AR 156 1.9 JTDm
Lancia Lybra SW 1.9 JTD
Lancia Delta HPE HF Turbo
Piaggio NRG Salit Sport
www.lanciaklub.cz
eSHOP-vybavení dílen, nářadí,nástroje.Pište co potřebujete:)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • User_69
  • Autor tématu
16 roků 8 měsíců zpět #23 od User_69
Odpověděl User_69 pro téma tak dík
Hmm. tak dík to jsem si myslel. Nicméně bral jsem to jako poslední možnost (něco letovat), ale když to jinak nejde. Koupím si jen ten prázdný protikus a jdu na to, ale nejdřív musím najít někoho s vytápěnou garáží....

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 8 měsíců zpět #24 od čenda
Odpověděl čenda pro téma Re: rádio
Jestli se ti to nechce letovat, kup si v radiotechnických potřebách spojovací zamačkávací "dutinky".
Ta čokoláda ale vyhoví taky, je ji ale lépe nakonec omotat samovulkanizační páskou.

1.4 i.e. 1992
Punto 55 1996
Lasciate mi cantare...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 8 měsíců zpět #25 od jirkaR
Odpověděl jirkaR pro téma Re: rádio
mám to na čokoládě a je to v poho letovat by se mě to nechtělo hlavně dej bacha at to správně zapojíš :!:

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • User_69
  • Autor tématu
16 roků 8 měsíců zpět #26 od User_69
Odpověděl User_69 pro téma HOTOVO
Tak jsem to dnes zbastlil. Myslel jsem, že ty kostky co tam byly budou aspoň stejně dělené 1napájení a 2 repro, ale nebylo to tak na jedné kostce byly zadní repro a na druhé přední repro a napájení, zvláštní bylo, že tam byla 2x zem (černý kabel) a 2x červený 12V ale aktivní byl jen ten silnější.
spojil jsem je dohromady a napojil čokoládou.
Rádio hraje skvěle. Teď jsem jen na vážkách jestli to mám dobře napojené, co se týká té elektriky. V manuálu rádia je psáno, že konektor č. 7 musí být napojenpřes zapalování automobilucož zabrání vybití baterie při zapnutí přístroje na dlouhou dobu bez spuštění motoru.
Toto jsem udělal, ale rádi stejně jede i bez klíče v zapalování..
Vlastně jsem zapojil jen dva konektory +12 a zem (vždy po dvou do jedné svorky)
UFF Doufám, že je to dobře :idea:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 8 měsíců zpět #27 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: rádio
No na rádiu jsou dva vstupy na 12V, jeden je aby to hrálo a druhej je na udržení paměti (čas, stanice)
Jinak kdyby tam byla v zapojení nějaká bota, už bys to poznal, páč by ti to hned odpálilo nějakou pojistku ;)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • User_69
  • Autor tématu
16 roků 8 měsíců zpět #28 od User_69
Odpověděl User_69 pro téma zapojení

No na rádiu jsou dva vstupy na 12V, jeden je aby to hrálo a druhej je na udržení paměti (čas, stanice)

No na tom starém zapojení ISO ve Fiatu byly 2 červené dráty svedené do jednoho pinu, ale jak jsem psal aktivní +12V byl jen jeden, ten druhý tenší neměl napětí.
jiný kabel pod napětím nebyl, takže jsem na výběr moc neměl.
Soubor přílohy:


Jinak kdyby tam byla v zapojení nějaká bota, už bys to poznal, páč by ti to hned odpálilo nějakou pojistku ;)

pojistku jsem odpálil jednu 20 když jsem náhodou škrkl o sebe drátama při neopatrné manipulaci se svorkovnicí :? Jnak to hraje skvěle, tada ještě nemám tu anténu, asi přijde až po vánocích.
Smůla no, ale to neva zatím hrajou MP3 z SD karty a CD

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 7 měsíců zpět #29 od tom.podluzak
Odpověděl tom.podluzak pro téma Re: rádio
no ja taky nahanim radio jak jse rika za malo penez hodne muziky dekuji za tipy

Fiat Tipo 1,9td r.v 92
Skoda Octavia combi 1,9tdi 170PS r.v 04

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 7 měsíců zpět #30 od Kounect
Odpověděl Kounect pro téma Re: rádio
User 69 : A zkoušel jsi ten druhej červenej jestli neměl napětí po zapnutí klíčku? Obvykle se to takhle svede do jednoho, když není na rádiu kam zapojit, ale vzhledem k tomu, že Ty máš, tak ten tlustej červenej = Napájení rádia = v ISU myslím skutečně červená barva. Druhej červenej kterej má napětí po zapnutí klíčku je jenom "signál". V ISU je to žlutá. Pak to funguje že se Ti rádio vypíná a zapíná samo při nastartování, ale nehraje bez klíčku. ( pokud to není Blaupunkt, který se začne napájet tím paměťovým napětím a hraje 20 minut i bez klíčku, pak se vypne. :D )

Fiat Tipo 1.7D
Lomítko /--/ :-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.545 sekund
Powered by Kunena fórum