rádio

Více
16 roků 7 měsíců zpět #31 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: zapojení



Jnak to hraje skvěle, tada ještě nemám tu anténu, asi přijde až po vánocích.
Smůla no, ale to neva zatím hrajou MP3 z SD karty a CD


Tak jak jsi dopadnul s tou anténou :?: Už to hraje ;)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • User_69
  • Autor tématu
16 roků 7 měsíců zpět #32 od User_69
Odpověděl User_69 pro téma nehraje

Tak jak jsi dopadnul s tou anténou Už to hraje

anténu mám doma ale tu krytku jsem ještě nesundal, prostě to nejde vypáčit. Dělal jsem to nožem, šroubovákem ale nic. Ten špunt už je celý otřepaný, ale ven nechce jít.
Když jsem na to šel ze vnitřku, a odšrouboval jsem krytku manuálního šíbru, tak jsem si stejně nepomohl, je tam jen konec toho konektoru na anténu a samotný drát na anténu protažený pravým sloupkem k rádiu. (myslel jsem, že to vytluču spodem, ale ten konec je zavřený). Stačilo na ten konec přiložit šroubovák a už to hrálo :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 7 měsíců zpět #33 od Freedom
Odpověděl Freedom pro téma Re: rádio
heh mě teď přestalo rádio taky chytat stanice...ale když se venku dotknu antény tak to hraje krásně čím to je????

Fiat Tipo 1.7D 88 v karoserii 2.0 z roku 92
Nyní Lancia Delta HPE 1.6 76kW

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • User_69
  • Autor tématu
16 roků 7 měsíců zpět #34 od User_69
Odpověděl User_69 pro téma Re: rádio

Měl by stačit jen ten plast se světlem a šíbrem.


jako úplně celý to vybrakovat ven ? Jsem myslel že to drží nějaká matka zespoda a ta stačí shodit a tradá, je to :)

jj. stačí odšroubovat matku, ale aby ses na ni dostal musí plest dolu, nebo pružnej nástavec na golu. :lol: :lol: :lol:

No to není tak jednoduché, protože tam je zase ten kabel od antény a vůbec celý konektor je moc dlouhý a ta matka je snad 20ka

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • User_69
  • Autor tématu
16 roků 7 měsíců zpět #35 od User_69
Odpověděl User_69 pro téma druhý kabel

User 69 : A zkoušel jsi ten druhej červenej jestli neměl napětí po zapnutí klíčku? Obvykle se to takhle svede do jednoho, když není na rádiu kam zapojit, ale vzhledem k tomu, že Ty máš, tak ten tlustej červenej = Napájení rádia = v ISU myslím skutečně červená barva. Druhej červenej kterej má napětí po zapnutí klíčku je jenom "signál". V ISU je to žlutá. Pak to funguje že se Ti rádio vypíná a zapíná samo při nastartování, ale nehraje bez klíčku. ( pokud to není Blaupunkt, který se začne napájet tím paměťovým napětím a hraje 20 minut i bez klíčku, pak se vypne. :D )

Už to nechám tak, aby to hrálo i bez klíčku docela jsem si na to zvykl. A aby rádio nežralo, tak si koupím malý vypínač a umístím ho hned vedle rádia (na ten plast u kolene)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 týdnů zpět #36 od Předseda
Odpověděl Předseda pro téma Re: rádio
Kluci, jaké bylo v Tempře originál rádio? Ví někdo značku a typ, nebo dokonce má někdo fotku? V servisním manuálu je nějaký kreslený obrázek, ale z toho moc nepoznám.

Tempra SW 1.9TDs , skoro plná nálož, 224 tisíc km .
Ritmo 5dvířko, Ritmo cabrio.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 týdnů zpět #37 od rs
Odpověděl rs pro téma Re: rádio
V te dobe dost fiat preferoval Grundika.Alespon ja ho v dedre mam original nasazene.
Radek

Quod licet Jovi,non licet bovi.
Persona non grata.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 týdnů zpět #38 od Předseda
Odpověděl Předseda pro téma Re: rádio

V te dobe dost fiat preferoval Grundika.Alespon ja ho v dedre mam original nasazene.
Radek


Nemohl bys mi ho vyfotit? Já sháním nějaké pěkné hranaté rádio se zeleným podsvětlením, které by mi šlo k palubce, tak ať mám inspiraci.

Tempra SW 1.9TDs , skoro plná nálož, 224 tisíc km .
Ritmo 5dvířko, Ritmo cabrio.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 týdnů zpět #39 od rs
Odpověděl rs pro téma Re: rádio
Tolik schodu a jeste dvakrat kdyz jsem zjistil ze nemam k jednomu mobilu kabel.
Tak takhle vypada
Soubor přílohy:

Soubor přílohy:

Soubor přílohy:


Ale ma oranzove podsviceni.
Radek

Quod licet Jovi,non licet bovi.
Persona non grata.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 týdnů zpět #40 od Předseda
Odpověděl Předseda pro téma Re: rádio
A-há! Velmi zajímavé. Vypadá jako by se rozteklo teplem. To by mi hezky šlo k rozteklé palubce :) Děkuju.

Tempra SW 1.9TDs , skoro plná nálož, 224 tisíc km .
Ritmo 5dvířko, Ritmo cabrio.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.441 sekund
Powered by Kunena fórum