autorádia sencor

Více
15 roků 10 měsíců zpět #1 od grifith
autorádia sencor vytvořil uživatel grifith
zdravím , zajímal by mě Váš názor na autorádia české značky Sencor. Má je někdo z Vás? a jste s ním spokojení? 8)

Fiat Tipo 1,6ie OHC, r.v.91, AGT, naj.188 tis.km
miláček jen kdyby trochu nezlobil
Fiat Marea 1,6 16v SX, r.v. 97, překonána hranice 155 tis.km, šlape konečně jak švýcarské hodinky

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #2 od drto
Odpověděl drto pro téma Re: autorádia sencor
mam sencor a som s nim velmi spokojny :wink:

Fiat Tipo, 1.4 karbec, r.v. 1990, 210 000 km - predané

Fiat Brava, 1,6 16V, r.v. 1998, na tacho 61 500 km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #3 od grifith
Odpověděl grifith pro téma Re: autorádia sencor

mam sencor a som s nim velmi spokojny


a jaký model jestli můžu vědět? chtěl bych vyměnit audio,ale nehodlám za to utrácet nehorázné částky, neúměrné ceně auta... vím, že od nich nemůžu očekávat velké zázraky, ale poměr cena/výkon se mi u této značky zdá zajímavý :evil:

Fiat Tipo 1,6ie OHC, r.v.91, AGT, naj.188 tis.km
miláček jen kdyby trochu nezlobil
Fiat Marea 1,6 16v SX, r.v. 97, překonána hranice 155 tis.km, šlape konečně jak švýcarské hodinky

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #4 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: autorádia sencor
mám taky Sencor model SCD-7105BMR (ale nevim zda to je přesně, už se neprodává) mám ho cca rok a jsem s nim nadmíru spokojen, až na jednu reklamaci, že odešel nějakej kondík, ale za 3 dny jsem ho měl zase doma a šlape jako víno....moje hodnocení je velmi dobré, jsem moc spokojen, dal jsem za něj 4tis. má i bluetooth, který využívám na telefon jako handsfree ;) mohu jen doporučit...jak jsi psal cena/výkon je pro mě na dobré úrovni :)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #5 od Freedom
Odpověděl Freedom pro téma Re: autorádia sencor
taky mám sencora ale je to nějakej takovej sencor po bouračce kamionu takže jako nešlape mi tam usb ani karta ale jinak cd běhá dobře a hraje pěkně mám ho tam rok předtim tam byl taky sencor ale pouze na cd bez mp3 a tohle mě stálo 1600 myslim si že je to dobrá volba než platit za značku :wink:

Fiat Tipo 1.7D 88 v karoserii 2.0 z roku 92
Nyní Lancia Delta HPE 1.6 76kW

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #6 od bery1970
Odpověděl bery1970 pro téma Re: autorádia sencor
já mám hyundai,ten se pohybuje ve stejných cenových relacích jako sencor a taky jsem spokojenej.dokonce dovede otevřít složky což je u mp3 výhodné.nevím jestli je to běžná funkce u všech rádií.cena 2000kč.

bery1970 /F/I/A/T/ tipo 1,4 ie
r.v.1988-už je pryč

fiat marea weekend 1.6 16v
r.v.2000
ITALIANO ETERNAMENTE

NACHYSTEJTE KVĚTINÁČE NA VÁNOCE JSEM ZPÁTKY

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #7 od Wolf1888
Odpověděl Wolf1888 pro téma Re: autorádia sencor
Mam kamarata, co robi v NAY elektrodome, a ked som pred dvoma rokmi zhanal autoradio, tak som sa ho na sencor pyta, hovoril mi, ze 70% autoradii sencor, ktore si tam ludia kupia, tak pridu s nimi na reklamacku, a to ma dost odradilo. Potom som narazil na super akciu, a kupil som si Pioneer.....stal ma 4000 sk, a klobuk dole, fakt perfektne autoradio, som s nim nad mieru spokojny.

:arrow: Fiat Tipo 1.7D, 42kW/57k, r.v.1991 - už dúfam odpočíva v pokoji
:arrow: Fiat Grande Punto Racing 1.2i, 48kW/65k, r.v.2009 - môj nový miláčik

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #8 od Weka
Odpověděl Weka pro téma Re: autorádia sencor
Jsou to rádia které toho umí hodně za málo peněz...ovšem já ho mám rok a jen samé problémy...displej chvíli jede chvíli ne...rádio nehraje...cd a mp3 to čte skvěle ale jinak strašně poruchové...výkon nic moc...rozhodně bych si radši koupil sony nebo panasonic s méně funkcema než sencora...:§!!!!!!!!!!!

fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g2_itemId=5540
1.4 Tempra,r.v.91,182km/h,102 000(13.5.2008),el.okna,central na dál.ovládání,alarm,nastavitelný volant,mlhovky

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #9 od vvoky182
Odpověděl vvoky182 pro téma Re: autorádia sencor
Kupovali jsme taky radia do dvou minibusů. Jedno KENWOD(2200) A PIONEER(2700) Jsme s obouma spokojeni , ale ten pioneer je super. Umí celkem dost věcí, vypadá pěkně, ceelkem dobrá cena a žádnej problém jsme s ním ještě neměli. Hraje fakt super a klidně bych ho doporučil.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #10 od Weka
Odpověděl Weka pro téma Re: autorádia sencor

Kupovali jsme taky radia do dvou minibusů. Jedno KENWOD(2200) A PIONEER(2700) Jsme s obouma spokojeni , ale ten pioneer je super. Umí celkem dost věcí, vypadá pěkně, ceelkem dobrá cena a žádnej problém jsme s ním ještě neměli. Hraje fakt super a klidně bych ho doporučil.



O pioneeru se tady ani nemusíme bavit..je to super rádio...já jako muzikant si rád vychutnávám dobrý zvuk a moje příští volba v autorádiu a bednách by bylo určitě jedno z velkých jmen mezi které patří pioneer....

fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g2_itemId=5540
1.4 Tempra,r.v.91,182km/h,102 000(13.5.2008),el.okna,central na dál.ovládání,alarm,nastavitelný volant,mlhovky

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #11 od bjukemen
Odpověděl bjukemen pro téma Re: autorádia sencor
...no neviem skade ste vzali že sencor je Česka značka ale to je jedno nanajvíš sa tak skladá ČR z noname dielov ktoré kupujú od kadejakých bastl vyrobcov...týmto som samozrejmä nechcel nikoho uraziť ale mám s touto značkou len zle skusenosti...autoradio,dvd player,televizor atd.
...tak som radšej kupil Ground Zero GZCR 225XUSB

No Smoke no Fan

Fiat tempra 1.9 TDid

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #12 od oBzB
Odpověděl oBzB pro téma Re: autorádia sencor
Já mám AEG s cd, mp3, usb, sd čtečkou a dálkovým ovládáním z plusu za 1300Kč a jsem taky spokojený :wink:

dříve Tempra 1.6ie.cat 55kW (159A3.048) r.v. 1992
nyní Marea Weekend 1.6 76kW r.v. 1998

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #13 od stiglitz
Odpověděl stiglitz pro téma Re: autorádia sencor
Sencor v žádném případě není česká značka. V roce 1984 jsem kupoval kazetový magnetofon Sencor, to byl čistokrevný Japonec, dokonce vyrobený v Tokiu. Alespoň na štítku vzadu to bylo.

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #14 od BlackJack
Odpověděl BlackJack pro téma Re: autorádia sencor
Já když jsem koukal po autorádiu, tak Sencor, Hyundai jsou téměř shodné autorádia, ale s jiným názvem. Mám Hyundai CRM 1033 U s USB a musím nadávat. Někde uvnitř se přerušil kontakt konektrou antény, tak mi nejde naladit rádio. CD má mnoho fukncí, jako třeba vyhledávání sklady pomocí názvu, složky atd. což je super, pokud by mechanika nepřeskakovala i na mírných hrbech. No a nakonec USB, které má sice rychlou odezvu a odpadající problém s přeskakováním, ale bere jen flashdisky do 1GB, neumožňuje vyhledávat skladbu podle složky/názvu, vždy ukazuje na displaji AUX a nepamatuje si poslední hranou skladbu při vypnutí/zapnutí.
Jinak zvuk dobrý, ovládání příjemné a to bude asi vše.
Takže autorádio od Hyundai nikomu nedoporučuji. Vyplatí se připlatit si za značku. Dnešním stylem bych bral značková autorádia s USB, třeba Pioneer.

FIAT Tipo 1.9TDsX Gran Turismo (přenecháno rodičům)
Mitsubishi Galant 2.0 GLX

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #15 od Max-el
Odpověděl Max-el pro téma Re: autorádia sencor
tak to asi záleží na tom, s jakou výbavou ho koupíš. Já dostal Hnujdaj rádio od bráchy minulé vánoce (brácha by do mě víc jak 2000,- pravděpodobně neinvestoval) a nemůžu si na nic stěžovat (až na odběr po vypnutí).

Rádio zatím funguje, cd nepřeskakuje a USB mi to načte v pohodě muj 4GB flash disk. Můžu si z něj vyhledávat podle názvu skladby, nebo alba. Na displaji se postupne ukazuje cislo, nazev skladby, interpret, album, čas. Po vypnutí si poslední přehranou skladbu pamatuje, jenom nesmím vytáhnout flash disk (což je pochopitelné).

Takž já nemám žádný problém

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.556 sekund
Powered by Kunena fórum