autorádia sencor

Více
16 roků 2 měsíců zpět #31 od Spooky1
Odpověděl Spooky1 pro téma Re: autorádia sencor
Stiglitz: Neberu to tak,ze mě shazuješ. Samozřejmě, že už MP3 je komprimovaná a záleží aj na všem dalším okolo. Jen jsme měl možnost už pár rádií poslechnout (pokaždé na stejné sestavě takže nebudeme řešit kvalitu repro) a když připojíš SENCORa bude hrát nějak. Pak připojíš Alpine (a to tu značku nemám rád)a zjistíš, že ten zvuk je naprosto někde jindě aj když to je Low-end od značky. Osobně mám v Tipu seriové repráky + zes a bednu z dvěmy 8" woofery (stary papiraky a jeden má lepenou membranu) a zatím každej kdo do toho auta sedl tak byl hrozně překvapen jak to dokáže zahrát. Je pravda, ze mám radio CLARION 8575 což je sice starej dědeček,ale svého času druhej nejvyšší model a to radio udělá šíleně moc. Ale je to prostě na dlouhé rozhovory a nejlepší opravdu vyzkoušet několik radii na jedne sestave a pak clovek vidi jaky je rozdil v radiich. mrzi me ze nemuzu na sraz (holt jiné povinnosti) mohli jsme to probrat, ozkoušet par radii a pak soudit... :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #32 od stiglitz
Odpověděl stiglitz pro téma Re: autorádia sencor
Asi ano. :wink:

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 týdnů zpět #33 od sendador
Odpověděl sendador pro téma Re: autorádia sencor
Dneska jsem si namontoval do Tempry sencora. Stve me, ze kdyz sundam panylek, tak protivně blika cerveny svetylko. Doufam, ze mi to do rana nevybije baterku. Navic bych rek, ze to pritahuje zlodeje. To asi nejde vypnout nebo jo?

Už je pryč: Tempra 1.6i.e., 1993
Stilo MW 1.9 JTD 115, 2005

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 týdnů zpět #34 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: autorádia sencor

Dneska jsem si namontoval do Tempry sencora. Stve me, ze kdyz sundam panylek, tak protivně blika cerveny svetylko. Doufam, ze mi to do rana nevybije baterku. Navic bych rek, ze to pritahuje zlodeje. To asi nejde vypnout nebo jo?


No taky mi tam bliká, ale nijak to nevadí a dioda bere nula nula nic, takže nevybije to baterku. Vypnout to nejde, leda bys do rádia vlezl a odpojil ji, ale tim ztratíš záruku samozřejmě :)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 týdnů zpět #35 od sendador
Odpověděl sendador pro téma Re: autorádia sencor

Dneska jsem si namontoval do Tempry sencora. Stve me, ze kdyz sundam panylek, tak protivně blika cerveny svetylko. Doufam, ze mi to do rana nevybije baterku. Navic bych rek, ze to pritahuje zlodeje. To asi nejde vypnout nebo jo?


No taky mi tam bliká, ale nijak to nevadí a dioda bere nula nula nic, takže nevybije to baterku. Vypnout to nejde, leda bys do rádia vlezl a odpojil ji, ale tim ztratíš záruku samozřejmě :)


Tak to budu muset prezit. Doufam jen, ze az rano prijdu k autu, tak uz to radio nebude vykuchany.

Už je pryč: Tempra 1.6i.e., 1993
Stilo MW 1.9 JTD 115, 2005

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 týdnů zpět #36 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: autorádia sencor
Mám ho v autě na sídlišti už přes rok a dobrý :) nehraje špatně za ty peníze, samozřejmě jsou i lepší, ale rádio by hnedka ztrojnásobilo cenu auta :-D

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 týdnů zpět #37 od sendador
Odpověděl sendador pro téma Re: autorádia sencor
Asi tak nejak. Doted jsem tam mel staryho kazetovyho Kenwooda s kterym jsem to auto koupil. Ted jsem hledal neco levnyho s USB portem. Nejvetsi zmena je, ze mi hrajou i predni repraky. To stary radio bylo napojeny pres nejakou redukci, ktera byla nejaka blba a hralo to jen zezadu.

Už je pryč: Tempra 1.6i.e., 1993
Stilo MW 1.9 JTD 115, 2005

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 týdnů zpět #38 od oBzB
Odpověděl oBzB pro téma Re: autorádia sencor
Taky mi tam poblikává červená dioda, mám AEG. A co takhle tu diodu přelepit třeba kouskem izolačky, sportpásky, kobercovky či tak něčeho? Osobně ten panel sundávám vyjímečně, jen když sem na nějaký akci, kde jsou auta zaparkovaný všude a lidi v tahu, jinak ho nechávám.

dříve Tempra 1.6ie.cat 55kW (159A3.048) r.v. 1992
nyní Marea Weekend 1.6 76kW r.v. 1998

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 týdnů zpět #39 od BlackJack
Odpověděl BlackJack pro téma Re: autorádia sencor
Koupil jsem si teď po výplatě nové rádio Pioneer DEH-4000UB a už bych nechtěl Sencor, Hyundai, a taky Sony, Panasonic. Když jsem se v těch rádiích přehraboval, tak mně Pionner vyhovoval. Sony bliká reklamy na isplayi jak vánoční stromeček, zrkesluje parametry a jiné. Podobně je na tom Panasonic. Ale Pionner hraje fakt skvěle. Kvalita zvuku skvělá s mnoha možnostmi nastavení, zesilovač 4 x 22W RMS. Takže doporučuju ...

FIAT Tipo 1.9TDsX Gran Turismo (přenecháno rodičům)
Mitsubishi Galant 2.0 GLX

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 týdnů zpět #40 od zaba
Odpověděl zaba pro téma Re: autorádia sencor
No pioneer je fakt kvalitní v oblasti auto hifi, ale ALPINE je ALPINE, na to nedám dopustit. Jo a asi ses spletl s tím výkonem zesilovače ne? 4 x 22 je blbost ne? Asi to bude mosfet 4X50 ne?

Fiat Tipo 1.4 i.e, r.v. 1991
Fiat Tipo 2.0 16v, r.v. 1991
Fiat Barchetta 1.8 16v, r.v. 1996

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 týdnů zpět #41 od bjukemen
Odpověděl bjukemen pro téma Re: autorádia sencor

No pioneer je fakt kvalitní v oblasti auto hifi, ale ALPINE je ALPINE, na to nedám dopustit. Jo a asi ses spletl s tím výkonem zesilovače ne? 4 x 22 je blbost ne? Asi to bude mosfet 4X50 ne?




...4x50 je hudobný a to má daleko od sínusu...tých 4x22 znie už realnejšie

No Smoke no Fan

Fiat tempra 1.9 TDid

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 týdnů zpět #42 od zaba
Odpověděl zaba pro téma Re: autorádia sencor
jj sorry nevšiml jsem si pismen RMS, takže tech 4x50 je max a normální hudební vystup je těch 4x22

Fiat Tipo 1.4 i.e, r.v. 1991
Fiat Tipo 2.0 16v, r.v. 1991
Fiat Barchetta 1.8 16v, r.v. 1996

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 týdnů zpět #43 od Funman
Odpověděl Funman pro téma Re: autorádia sencor
Upřesním, ten Pioneer DEH-4000UB má RMS 4x27W

Robert
Bývalé: FIAT TIPO 1.6ie DGT DOHC 90ps r.v.90 - zůstane mi v srdci hodně dlouho...
Současné: Mazda 323F BA 1.8i DOHC 16V 85kW 115ps r.v.97 - jezdí fakt dost dobře...
www.fiattipo.net/modules.php?name=gallery2&g2_itemId=22522

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 týdnů zpět #44 od zaba
Odpověděl zaba pro téma Re: autorádia sencor
Tak ten Pioneer má Maximální výstupní výkon MOSFET 50 W x 4 a Trvalý výstupní výkon 22 W x 4.

Fiat Tipo 1.4 i.e, r.v. 1991
Fiat Tipo 2.0 16v, r.v. 1991
Fiat Barchetta 1.8 16v, r.v. 1996

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 týdnů zpět #45 od rs
Odpověděl rs pro téma Re: autorádia sencor
MOSFET je nejake nove oznaceni vykonu?
Radek

Quod licet Jovi,non licet bovi.
Persona non grata.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.513 sekund
Powered by Kunena fórum