Hlavní sraz klubu 2010 - návrhy lokalit

Více
14 roků 2 měsíců zpět #16 od Max-el

Myslim si, ze i cestovatel Maxel by tohle daleko vice ocenil a pres zamitavy nahled na sraz by prijel.

Jsem ani netušil, že mě tak znáš, ale máš naprostou pravdu. I na minulém srazu to bylo vidět, že jsme se sbalili a vypadli na výlet. Do jednoho kilometru od letiště byla rozhledna, pak jsme navštívili zřiceninu, zámek atd. My přijedeme kamkoliv, ale musí na to být počasí a musíme v tom vidět smysl.

Jestli přijedu letos bude záležet na termínu, poslední 2 roky se mi sraz kryl s jinou akcí, proto jsem předloni nebyl, loni byl. Pokud se letos budou akce opět krýt, nedorazím. Slíbil jsem účast na té druhé.

Co se týče pořádání srazu, vyjádřil jsem se k tomu už asi před čtyřmi lety v nějaké diskuzi o plánování srazu. Jelikož obstarávám komplet chod klubu, což je poslední dobou čím dál tím problémovější, organizaci srazu opravdu ještě k tomu zařizovat nebudu. Ať se přičiní další.

No a současné osazení klubu je téma samo pro sebe. Připadá mi to, že ze zakládajících členů jsem tu zůstal už jen já. Zbytek jako michal_tipař, Honza, Pavel, Petr1978 přijdou občas. Augustin, Tom, JirkaR, TripleX, Marťas mají jiné auto a přijde sem málo kdo z nich. Těm, na které jsem zapomněl se omlouvám, 5 let je zkrátka dlouhá doba.

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 2 měsíců zpět #17 od rs

na toto už reagovat nebudu, je videt ze jsi nepochopil podstatu věci, takže končím s touto debatou


Ty mezi weby kopirujes ty odpovedi nebo nejsi schopen provest argumentaci sveho zcela jiste inteligentniho postoje?
Ja taky nepiju, mam dokonce dosti velky odpor k ozralym lidem, ale kazdy ma jinou potrebu vyziti. Nekdo si inteligentni zabavu predstavuje tak ze se zreze jak prase a je spokojen, nekdo dava prednost jinemu vyziti. Nevim co tam mezi vami bylo nektere okamziky si dokazi predstavit z videa a vim ze by todle mne osobne nevyhovovalo, ale todle bych teda nepsal.
Mam takovy divny pocit, ze tvuj postoj ke klubu se dosti zmenil v momente kdy jsi zakoupil podobnou herku jake jsi se zbavil. Nezlob se na mne, o mne se rika ze jsem arogantni ale jak tak koukam na tebe dosti nemam. Proc kazdeho kdo ma jiny postoj ci nazor hned poplives aniz bys pouzil argument na podlozeni.
Presne mi to vysvetluje tvou odpoved na foru marea kde se na neco zeptas nekdo ti odpovi a ty ho sjedes ze to resis z Noskajem a co mu je vlastne do toho. Zkus se trosku probudit z ruzoveho snu. Tady a ani nikde jinde ti nikdo od zadku neodpad.

Quod licet Jovi,non licet bovi.
Persona non grata.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 2 měsíců zpět #18 od JiFi
rs v růžovém snu dávno nejsem, arogantní, spíše že mám dost trpelivosti, kdyby jsi pochopil správně, tak s noskajem jsem to rozjednal a ten mi poradil jako nikdo jiný, proto jsem dotycneho upozornil na to, ze to resim s nim, a ze to dal resit nechci s nikym jinym, co na tom nechapes je Tvoje vec.

Jestli se Ti zda, ze jsem arogantni na obou webech, zase jsi mimo mísu. Jen začínám sledovat, kam se stočí téma diskuse a podstata věci se neřeší. Je mi to jedno, ale nenavážej se do mého auta a do mě, to nedělám ani já Tobě! Takže když si tu chceš psát romány a pak se divíš že na určité odpovědi už prostě jinak než slovy "bez komentáře" reagovat nemohu, tak je to Tvoje věc, neopravňuje Tě to soudit člověka. Pokud tímto směrem uvažuješ, zamyslím se nad svojí existencí v obou klubech, protože takto do sebe navážet nenechám.

A propo, když jsi tak chytrý, udělej sraz.

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 2 měsíců zpět #19 od rs
Podivej mit cas tak ho klidne udelam. Je to hodne litacka a kdo mne zna vi ze mne sehnat ci potkat je problem.
Klidne se do mne navazej mne to nevadi jsem obrnen castym jednanim z lidmi podobneho vystupovani jako ty. Ty si to mozna neuvedomujes ale svymi odpovedmi zbytecne lidi nasiras. Rikat tady o nekom ze je ozrala se mi zda trosku divne gor kdyz jsi ho videl jednou. Koncepce srazu v Radimi byla takova a kdyz se podivas na prvni reakce po ohlaseni tak o nicem jinem nez o pti se nemluvilo. Ano souhlasim ze je to divne a nechutne, ale je to jejich vec a jejich zivot. Nikoho neodsuzuji a nikomu do toho nemluvim.

Jako jestli mne vyhrozujes tim ze ukoncis clenstvi v klubech tak mne osobne je to uplne jedno. Ja tim ze se snazim sem tam pomoci mam dobry pocit na dusi. Na mne se stejne lide obraceji pres SZ ci ICQ pokud neco chteji a vyhrozovani jsem tady uz zazil dosti horsiho razu.
Takze pokud Karel chce neco delat tak ho nech. Ptal se na nazor ja mu ho napsal. Tak nevim proc se snazis poplivat to co jeste neni. Klidne jed na marea sraz treba se tam potkame a muzes mi roztrhat obcanku. Kde chces ci nechces byt je mne fakt jedno.

Maxeli promin timto uz zkoncim to by bylo na dlouho.

Quod licet Jovi,non licet bovi.
Persona non grata.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 2 měsíců zpět #20 od Max-el

Jen začínám sledovat, kam se stočí téma diskuse a podstata věci se neřeší.


Jenomže téma stáčíte pryč všichni tři.

Každý má sraz takový jaký ho udělá. Marťas udělal sraz, komu se cokoliv nelíbilo, může udělat lepší. Ale poslední dobou je to v naší společnosti moderní (ne v klubu, ale ve společnosti). Přístup "tak jsem přišel, tak mě bav" se značně rozmáhá ve všech oblastech.

Z předchozích srazů se dá vzít spousta inspirace i spousta ponaučení. Na srazu se toho dělo mnohem více než jenom večerní popíjení. Ale to nikdo neřešíte. Nikdo to neřešil ani při plánování. Proč když se Charles zeptá na nápady, nikdo nenapíše:

Na přístím srazu bych si určitě přál večerní táborák s opékáním buřtů. Sprinty mi moc nenadchly. Spanilá jízda byla super, ale příště by jí chtělo naplánovat tak, abychom se neztratili a možná bych jí kousek prodloužil. Návštěva nějaké památky by nebyla taky od věci. :?:

Říká vám něco pojem konstruktivní kritika? Zbavte se pocitu že "chyba = prohra" nebo že "když má někdo jiný názor, tak tím říká, že ten můj je špatný"

Vykašlete se na to co bylo, snažte se udělat lepším to, co bude :wink:

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 2 měsíců zpět #21 od JiFi
dobrá nechám toho, Charlesi, Radku sorry, nechal jsem se asi dost unést, ale fakt me prosím nepomlouvej moje auti, oki? konstruktivní budu rád

K tomu co bylo na Radimi plus:
sprinty, jízda na přesnost, zručnosti atd... program v sobotu hodnotím velmi dobře a vím že to dalo práci

Co bych příště rád:
beru zpět slova o chlastačce, koho co baví, ať se baví, já osobně bych rád určitě táborák s buřty, spanilku kde se fakt neroztrhame a zpet nas jede pět, společné focení (to mě velmi chybělo), poznání okolí..

Já osobně bych rád, kdyby zase akce byla, a klidně i na více dní.

Kde to bude, to těžko říct, já sám za sebe říkám, že jezdit až kamsi na sever je pro mě sice zábava, ale střed CZ to určo není a tak pak se nedivím, kdo přijede a kdo ne... Jak píše Charles přikláním se k místům co psal on

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 2 měsíců zpět #22 od zula
vím,že už jsme to řešili,ale pořád bych se přimlouval k té Radimi,ale museli by opravdu všichni kdo potvrdí opravdu přijet.
Protože ty sprinty a jízdy zručnosti opravdu byly super a těžko kde takové věci se dají dělat.A myslím,že to na srazu automobylovém by nemělo chybět.
Tak se chytněte za nosi a když potvrdíte učast,tak přijedte.Jinak opravdu nemá cenu nic plánovat.

Live to ride
Tipo 1,6dohc 66kw,dgt-bývalý mazel
Brava 1,6 16v

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 2 měsíců zpět #23 od jipaf
vzít hoši mapu, pravítko a udělat úhlopříčkami lajnu, kde se protnou tak tam sraz, tj od Plzeň - Ostrava, Ústí n Labem - Brno,
možná kolem Čáslavi???

poslat každý 2oo,- nevratnou na camping, u kterého je hospa - jídlo,pití teda pivo, a kdo nedorazí jeho smůla, propijeme!!!
jinak každý si může dovézt pár lahváčů nebo na místě se složit na soudek a skáknout do nejblíže situovaného marketu
kdo nebude chtít vařené v hospě může si vařit sám v campu na 2kg propanu

jinak datum bych viděl max 12.6.2010??????

TEMPRA 1,6ie soc ....tam kde jiní končí, Fiat začíná...
ALF AR156 2,0TS SW lpg... 155 živých koníků...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 2 měsíců zpět #24 od JiFi
juro ty to až tak detailně vidíš jo? no já jsem pro, mě je to šumák, ale jak píše zula, míst, kde dělat soutěže moc není... Takže Radim byla v tomto skvělá a tak jiné srazy už spíše vidím jako pokec, posezení, zábava, nebo je někdo kdo by věděl o jiném místě? a zajistil to?

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 2 měsíců zpět #25 od Charles
Naprosto souhlasím s názorem jak to napsal Max-el a pak RS, ostatní mají také něco do sebe.
Já vím, že Radim je fajn, taky se mi to tam líbí z důvodů umístění a vzdálenosti od civilizace, takže jsme mohli v ten pátek blbnout a nikomu to nevadilo, v kempu by to nešlo, tam bychom rušili ostatní okolo...sice po příjezdu tam byli nakvartýrovaní golfáci, ale dostali na prdel od pořádných aut a pak vysmahli...občas tam taky nějaký domorodec sice projel, ale to bylo zcela vyjímečné.
Taky zmiňované sprinty jsou tam super, dráha sice není 100% rovná, ale plně postačuje...
Co se týká jízdy přesnosti, to by se dalo realizovat kdekoliv jinde na nějakém plácku nebo slepé cestě, k tomu není potřeba tolik, jako na sprint.
Erotická myčka taky super věc ne? To si myslím, že potvrdí všichni zúčastnění, to nemělo chybu. Holky byly velmi rajcovní :o i ta těhotná :lol:

Já nevím, ale jestli se vám líbila Radim, a chcete to zachovat, jak navrhoval třeba Dresik, tak můžeme (nebo já) zkusit umluvit Marťase, že by to zase zorganizovali, ale za předpokladu, že budete ochotní se hlásit vyplněním formuláře a obratem zaslat nějaký registrační poplatek. Jinak to vážně nemá cenu.
A musíte si ujasnit, jestli bude zájem o nějaké to sociální, nebo to vezmem po staru :)
Samozřejmě, pokud bude zájem o nějaký ten táborák, možné je všechno, ale potom to chce nějakým způsobem vyřešit dříví nebo nevím čím jiným tam přikládat. To bych klidně mohl zařídit sám. Stejně jako pokud by byl zájem o případné opékání uzenin.

Pokud by jste tedy chtěli zůstat při starém a známém Radimském letišti, tak to zkusme nějak domluvit korektně, vymyslet třeba i nějaké nápady na změnu nebo zlepšení. Plus dalo by se i domluvit s Dresikem, jestli by neměli zájem u nich se přidat. Dresik sám psal, že by přijel. případně by to někdo mohl prezentovat i na dalších klubech.
Jak jsem psal několikrát... Vše je to jen o domluvě!

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 2 měsíců zpět #26 od JiFi
Tak Charlie, souhlasím, registračního formuláře se nebojím a zálohu dopředu zaplatím, nevratnou samozřejmě, pokud by to bylo do 200 na osobu tak není problém... No vzhledem k tomu, ze jsem z celkem z ruky, pomoci mohu až v den srazu, pokud by o to někdo měl zájem.. ruku k dílu přiložím rád, když už stejně nemám klubové autí. :-)

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 2 měsíců zpět #27 od fildaas
Odpověděl fildaas pro téma Ahoj
jdu do všeho ale jen ten čas no.. jinak sem pro sraz:):) jen se domluvit ok?

fiat tipo 1.6 i.e rok v. 1993
hudba: zesik: 1200 w, 2x 500W starbass delany kufr,2x 150W dexon dvoujpasmove,interier i podvozek neony modre,predni podspojler,spor vyfuk,kola 14ky Enzo O,gumy 195/60,

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 2 měsíců zpět #28 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: Ahoj

jdu do všeho ale jen ten čas no.. jinak sem pro sraz :) :) jen se domluvit ok?


no právě, to chci vědět, tu domluvu.... je fajn, že jdeš do všeho, ale ještě to dodržet :)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 2 měsíců zpět #29 od fildaas
Odpověděl fildaas pro téma no
bych si aji na to vzal dovolenou klidně:) tak klub je klub a velkej to je jen jednou za jak dlouho:) víš jak:)

fiat tipo 1.6 i.e rok v. 1993
hudba: zesik: 1200 w, 2x 500W starbass delany kufr,2x 150W dexon dvoujpasmove,interier i podvozek neony modre,predni podspojler,spor vyfuk,kola 14ky Enzo O,gumy 195/60,

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 2 měsíců zpět #30 od TDGT
je to sice smutne ale tady na tipo klubu se uz neda pocitat s nejakou hojnou ucasti, vzdyt uz ani polovina lidi nema Tipo nebo Tempru, jo co pamatuju dva roky zpet tak tu byla supe parta lidi, muj nazor

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.549 sekund
Powered by Kunena fórum