Hlavní sraz klubu 2010 - návrhy lokalit

Více
14 roků 3 měsíců zpět #31 od jirkaR

je to sice smutne ale tady na tipo klubu se uz neda pocitat s nejakou hojnou ucasti, vzdyt uz ani polovina lidi nema Tipo nebo Tempru, jo co pamatuju dva roky zpet tak tu byla supe parta lidi, muj nazor


jo něco na tom je.... ale tak byl jsem 2x v radimi a 2x na letišti v Pa + první sraz ve ždáru všechny byly super ,ale prostě auta už mě vůbec nebaví a navíc už vím že bych s pašíkem nikdy sprinty nevyhrál :lol:
ale jsou to faj vzpomínky a občas prohlídnu starý fotky ale típko už je pryč :cry: doufám že ho nový majitel hýčka jako já těch 7 let

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #32 od michal_tipar
zkuste položit sami sobě otázku Proč jezdím na srazy???
Já vám řeknu proč já.
Jezdím na srazy abych Vás vopičáky viděl, pokecal a podíval se jestli tu herku co mám já, má taky ještě někdo jinej... Ožrat se můžu kdekoliv když na to budu mít náhodou chuť, proto nepotřebuju jezdit přes půl země. Nejezdím kvůli sprintům, jízdě zručnosti a podobně, ale když se to tam provozuje tak se připojím k ostatním, tím se (vás) docela pobavím.
Pokud budu chtít pobavit rodinu pojedu s nima na Karlštejn nebo tak...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #33 od Skyline
tak kdyby byl zájem o ten sraz v Radimi , tak můžu zařídit pronájem letiště, přeci jenom to mám kousek a čas by byl taky na to, akorát na celou organizaci srazu si netroufám, vymejšlení programu pro ostatní aby se tam neukousaly nudou to zrovna pro mě není

Fiat Tipo 1.8 swap 2.0 16v Turbo, 3dv., bílé - ve výstavbě
Fiat Tipo 1.4, 3dv., černé
Fiat 500 BlackJack 1.4 100HP
Alfa Romeo 156 sw 2.4 10v 110kw
bejvalé:
Fiat Tipo 5dv. 1.4, 1.6, 2.0 8v, 2.0 16v
Fiat Tipo 3dv. 1.4, 1.6

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #34 od michalkulistak
Odpověděl michalkulistak pro téma sraz
i když jsem byl jen na jednom srazu v Radimi, lonský sraz jsem bohužel promarodil, tak bych byl pro Radim nebo jiné místo s velkou plochou- určitě se většina lidí bude chtít vyblbnout. nápln srazu bych neměnil- kdo chce zábavu si vždycky najde- jak bylo psáno výlet po okolí, tolik odsuzovaná ožíračka :lol: ,opravy vozidel :D nebo v ideálním případě posezení u grilu a pokec.co chcete víc? problém je v tom že spousta lidí má rodinu, kterou chce nebo musí vzít sebou a to chce víc než výše uvedené věci.minimálně kemp, ovšem v tom případě to nebude sraz, ale rodinný výlet. se mnou by manželka třeba nejela, protože nechce.

fiat tipo 1,7DGT 1989, už jen ve vzpomínkách
FIAT PUNTO II 1.8 16V HGT 96kW, 3 dveř,klima a plno dalších vymožeností. azurový démon 8-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #35 od fildaas
Odpověděl fildaas pro téma manželka :D
tak za to sem rád že žandou nemám stačí mě moje slečna :D ale tu brát sebou nebudu to by dopadlo ještě špatně :D aLE POJEDU KAM TO BUDE MOÝŽŽNÁ KDYŽ NEBUDE PRÁCE....

fiat tipo 1.6 i.e rok v. 1993
hudba: zesik: 1200 w, 2x 500W starbass delany kufr,2x 150W dexon dvoujpasmove,interier i podvozek neony modre,predni podspojler,spor vyfuk,kola 14ky Enzo O,gumy 195/60,

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #36 od Jenda
Zdravím,přečetl jsem všechny příspěvky a musím říct,jak již zde už kucí napsali,že pít se dá všude a zábavu udělat taky,at už jen pro řidiče,nebo pro celou posádku vozu (rodina).

Vím,že kucí Nuni s Martasem se snažili a dali do toho hodně aby se lonskej sraz vůbec pořádal,však sme je v tom nenechali sami a pár lidí co přijelo brzy se jim snažilo pomoci jak s vybalováním tak i s úklidem hlavního pořadatelského stanu,za to jim velký dík.

Sraz který se bude možná letos konat bych za prvé přejmenoval na přátelský sraz klubu.Přecijen hodně lidí změnilo svůj vůz za jiný.Řekněme si to narovinu,Tipo je dobré auto,komfortní,velký,pohodlný.Ale rez ho časově dohání a né jeden z nás pod tím leží víc než jezdí.I mě to potkalo a cejtím se od té doby jako bych sem už nepatřil proto že mám jiný vůz.Teda nikdo mi to neřekl,to né,ale ten pocit přišel sám.

Co se týče místa konání,souhlasím s tím,že by to mělo být někde ve středu republiky aby dorazili i ti,kteří jsou z konců.Takovej kemp který zrovna není nijak přepichovej ale bylo by tam to základní:toaleta s umývárkou,nějakej plac na míčové hry,možnost rozdělat oheň,nějakej malej krámek poblíž. Pokud někdo bude chtít vyrazit na výlet at už za starou kulturou,nebo do bazénu či skákat padákem,jistě se do 30Km čtverečních něco najde.

Co se týče organizace,bylo by hezké aby to organizoval někdo,kdo je z místa které bude určené pro sraz a mi jako členové mu v tom budem pomáhat jak to bude možné.Není to přeci jen sraz kterej udělá jeden člověk,ale dělá me si ho mi,kteří tam přijedem.Ano,některé věci musí zařídit jeden určený,ale když mu půmůže půlka členů,kteří vědi že dorazej,tak ten sraz bude milionovej a bude se na něj vzpomínat ještě za 5 let.

Nepotřebujem nic obrovského,nikdo nečeká,že to bude něco jako mimonské války,nebo tuning sraz v Příbramy,ale aby sme se sešly a měly vzpomínky na ten krásnej a dobře prožitej víkend.

1.6 DOHC r.v.89,naj.220 000Km,spotř.8.2L/100
Šlape jako hodinky,ale nemá STK,spinká v depozitu.
Opel AstraF 1.7TDs,momentálně plně využito.
Fiat 127, spotř.5.2L/100 ,spinká v garáži.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #37 od Charles
No vidím, že zájem o sraz asi není :(
Myslel jsem, že když se tu více méně známe, buď ze srazů a nebo odjinud, tak bychom se mohli sejít v té Radimi na letišti prostě jako parta lidí, co mají něco společného (tím myslím zájem o auta a byli nebo ještě jsou majiteli italského auta). Mě, a určitě nejen mě, je úplně fuk, jestli někdo přijede tipem nebo na šlapacím kole. To, že tipo/tempra je staré auto a při denním provozu jej ničí koroze, je všem známá věc a každý chce lepší auto s menšími starostmi, včetně mě. V anketě hlasovalo 11 lidí, že chtějí sraz, ale kde je od nich něco napsáno?
Já myslel, že sraz v Radimi se nese v duchu přátelství, dobré nálady a zábavy, ale asi jsem se šeredně spletl :( Radim přece nemusí být s klobásami a sudem, ale stačily by stany, táborák, nějaký gril a každý ať si přiveze to, co hrdlo ráčí, co rád pije a jí...ale to vše píšu jen sám za sebe, do nikoho z vás nevidím...

Pokud by vám to pomohlo nějak více v rozhodování nebo v čemkoliv jiném, tak bych navrhnul jako termín 25. - 27. června 2010. Je to poslední víkend v červnu. Byl bych rád, a určitě nejen já, kdybychom se sešli, ten jeden víkend v roce snad oželíte nějaké výlety s rodinou, vaše manželky a přítelkyně jsou snad dosti chápavé a pokud by nechtěli jet, tak vás pustí samotné.

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #38 od JiFi
já sám za sebe říkám, od srazu v Brně jsem dal ruce pryč, právě pro nezájem... Co se týče Tebou navrhovaného termínu nevidím v tom problém, taktéž vidím jako řešení organizace takoveho pokecu v tom, že si každý přiveze co jí a pije, taktéž bych uvítal nějaký centrální gril a také klobásky a táborák... Co se bude dít reálně nevím, navrhuji dát anketu zda na takový sraz lidi přijedou nebo ne. já se obávám, že účast bude tak i tak mizerná, takže kdo ví...

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #39 od skypan
no návrhy zde padly,Radim jako taková(to co bývala)to už je historie a nostalgie,myslím že ,za mě,na otočku(bez rodiny nepojedu,jenom s dětmi a ženou),pro mě nemá víznam :)
pokud se změní lokalita(třeba v kemp) s nějakýma turystickýma možnostma,tak své rozhodnutí přehodnotím :lol:

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #40 od Charles

no návrhy zde padly,Radim jako taková(to co bývala)to už je historie a nostalgie,myslím že ,za mě,na otočku(bez rodiny nepojedu,jenom s dětmi a ženou),pro mě nemá víznam :)
pokud se změní lokalita(třeba v kemp) s nějakýma turystickýma možnostma,tak své rozhodnutí přehodnotím :lol:


NÁVRHY ? a jaké? jediné, kdo tu napsal něco konkrétnějšího byl Radek...jinak nikdo NIC! To jsem si myslel, že jsme teda tady lepší parta :( a mohli bychom se nějak domluvit...

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #41 od martas
jen tak pro jifiho jeste k tomu ožírani.pilo se v patek vecer a take to bylo oznameno a naplanovano a kdo prijel v patek tak prijel prave kvuli tomu a v sobotu program byl takze to nebylo jak jsi rekl jen o chlastani.už nevim kdo to psal ale nejni pravda ze nebylo kam jit Maxik si treba cile nasel a i ja jsem to rikal byla a je tam nadale rozhledna na kterou se dalo dojit pohodlne pesky a o kus dal zricenina hradu a hned vedle koupaliste a nadherny lom.spani pro narocnejsi jsem mel zajisteno v mistnim hotylku ale to jsem taky anoncoval.zajem nebyl!!!!!o letosnim srazu vedeme s nunim stale diskuzi a zvazujeme jestli jo a jakym zpusobem aby to nedopadlo jako v loni a nebo se jen svezt s nekym jinym na jeho srazu pokud se nekdo najde.ohledne spanilky by vubec nebyl problem ji protahnout a k tomu zakufrovani se holt chybicka vloudila ja mel jizdu naplanovanou ale okolnosti chtely abych zustal na place.

Čagos,Marťas TTipo 1.9 TD už nejni, teď Bravo 1.9 JTD ale TTipo je v mem srdci,
Zkratka FIAT je FIAT

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #42 od JiFi
martas v pohode, uz jsem si to vyrikal s dalsima, neresim :-) takze sorry

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #43 od martas
ok

Čagos,Marťas TTipo 1.9 TD už nejni, teď Bravo 1.9 JTD ale TTipo je v mem srdci,
Zkratka FIAT je FIAT

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #44 od skypan

no návrhy zde padly,Radim jako taková(to co bývala)to už je historie a nostalgie,myslím že ,za mě,na otočku(bez rodiny nepojedu,jenom s dětmi a ženou),pro mě nemá víznam :)
pokud se změní lokalita(třeba v kemp) s nějakýma turystickýma možnostma,tak své rozhodnutí přehodnotím :lol:


NÁVRHY ? a jaké? jediné, kdo tu napsal něco konkrétnějšího byl Radek...jinak nikdo NIC! To jsem si myslel, že jsme teda tady lepší parta :( a mohli bychom se nějak domluvit...

nečerti se :!: já sem se jenom stotožnil s návrhem Radka,tudjíš sem se k tématu neměl jak jináč výce vyjádřit.
mmj. od tebe taky nijaké závratné pecky nepadli :!: :twisted: ,ale nekchci tě nikak dál dráždit.dál se k tomu už nevijádřím. :wink:

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #45 od skypan

jen tak pro jifiho jeste k tomu ožírani.pilo se v patek vecer a take to bylo oznameno a naplanovano a kdo prijel v patek tak prijel prave kvuli tomu a v sobotu program byl takze to nebylo jak jsi rekl jen o chlastani.už nevim kdo to psal ale nejni pravda ze nebylo kam jit Maxik si treba cile nasel a i ja jsem to rikal byla a je tam nadale rozhledna na kterou se dalo dojit pohodlne pesky a o kus dal zricenina hradu a hned vedle koupaliste a nadherny lom.spani pro narocnejsi jsem mel zajisteno v mistnim hotylku ale to jsem taky anoncoval.zajem nebyl!!!!!o letosnim srazu vedeme s nunim stale diskuzi a zvazujeme jestli jo a jakym zpusobem aby to nedopadlo jako v loni a nebo se jen svezt s nekym jinym na jeho srazu pokud se nekdo najde.ohledne spanilky by vubec nebyl problem ji protahnout a k tomu zakufrovani se holt chybicka vloudila ja mel jizdu naplanovanou ale okolnosti chtely abych zustal na place.

bude-li potřeba(abys nebral nákladák),pojedu třeba z hor,přez tebe,kde ho naložíme,s prázdným velkým vlekem,pokud se teda rozhodneš to i tento rok režírovat,ostatní se domluvíme tř.SZ,ICQ :)

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.522 sekund
Powered by Kunena fórum