SRAZ 2008 - plánování srazu

Více
15 roků 11 měsíců zpět #196 od temprař

To Temprař:
Tak já myllsím, že domluvit se dá vždycky ne?? Od vás nikdo nejede, někdo blíž než já kdo by tě vzal do auta??? Kdyby bylo nejhůř, tak to snad nějak pořešíme ne? Smějící Smějící Teda doufám, že mi to vyjde, bo se taky docela těším

Mno já bych tam chtěl být bo se těším jak malej kluk až Vás všechny poznám.. Ale víš jak... Vše záleží na domluvě,to je pravda... Mno moc jsem si toto téma neprocházel takže nevím co a jak,ale blíží se to - za měsíc :) - a tak jsem zbystřil a koukám se :lol: :lol: :lol: :oops:
Sraz je pokud vím 20 - 22.6. Mno a 20.6 je v pátek.. Nevím jestli dostanu dovču od zaměstnavatele - začíná sezóna a přesčasy v práci... V podstatě je ještě čas ale nechci o5 něco řešit až na poslední chvíli jak je u mne zvykem
:oops: :oops: :oops:
Nějak se domluvíme... Při nejhorším bych sbalil saky paky a jel bych z Olomouce Pendolinem do Pardubic a pak přímo do Radimi....

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #197 od Vali
No tak prvně zjistit, jak to budeš mít v práci. Pokud bys jel už v pátek po práci, tak si myslím by nebyl problém se domluvit a naložit tě do auta :lol: Zas tak daleko to sem nemáš, lepší, než je Prndolinem :lol: Já taky ještě nevím jistě, ale snažím s pro to dělat maximum. Tak zjišťuj, já budu taky :wink:

Fiat Tipo 1.6 i.e. , 1990, černá barva,
prej 130 000km...což už vím, že nejní pravda
Ale šlechtím ,co se dá, přirostl k srdci mrška
fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g2_itemId=651

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #198 od temprař
Vali - pošli mi pls do soukromé zprávy nějaký kontakt na Tebe - skype,icq,moba.. Díkec

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #199 od F@ster
Zdravím všechny po dlouhé době... Se mnou počítejte... sice tenhle kus čech vubec neznám ale nějak se tam dopravim... Jen nevim jestli to bude zrovna tipoušem... spíš si vezmu firemní Fiat Doblo :D Ještě dám vědět ale jel bych velmi velmi veeeeelmiii rád .)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #200 od Charles

Já asi nepřijedu.Papíry a vlastní auto ještě nemám a nevím,jestli bych se tam nějakým způsobem dostal - i když mne to bude dosti mrzet... :cry:


už jsme o tom spolu přece mluvili, vždy se najde nějaké řešení a myslim si že by nebyl problém snad pro jiného klubáka, aby tě nabral někde po cestě, určitě někdo z Brna nebo prostě z jižní moravy pojede :)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #201 od temprař
Přemluvil bych bráchu aby mi půjčil maják co má na střeše pro zpestření večerního programu :) - pokud by byla nějaká disca hm ?

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #202 od F@ster
HH tak je to jasný :D jedu Fiatem Doblo Cargo :) aspon nebudu muset resit pristesek, v tom kufru uz sem spal a je to cupr :D

Ted me jen zajima nebude vam tam vadit jedna polododavka misto tipouse semnou uvnitr ? :D :D


EDIT: mno ikdyž eště nevim, uvidim... záleží jak to stihnu a finanně pokreju, radši bych jel tipem ...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #203 od nuni
To F@ster: Nebuď pohodlnej a doval se pěkně Tipem.Ještě by ti ho mohl zase někdo ukrást když ho necháš doma.

tipo 1,6DOHC najeto 180000km
....a prece se toci!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #204 od F@ster

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #205 od pardal5
nechci vypadat jako blb,ale jakej datum srazu platí :?: :oops: jinak to mám taky nějakých 250 km,ale stopro jedu,ledaže bych zbařil auto :cry:

tipo 1.9 td 1992 59 kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #206 od Kounect
Platí 20.-22.6. tak jak je na hlavní stránce ;-)

Fiat Tipo 1.7D
Lomítko /--/ :-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #207 od Max-el
tak oficiálně hlásím, že bohužel nejedu, mám jinou akci, slíbenou mnohem déle do předu.

Ale počítejte s tím, že budu zařizovat ten volejbalový turnaj, tak se tam setkáme.

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #208 od vvoky182
Teď jsem zjistil kde ta Radim u Luže vlastně je a je kousek od nás tak to je pohoda to zkusim taky nějak dovalit a poznat vás blíž :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #209 od Rideff
Odpověděl Rideff pro téma ema
ahoj takkoik se bude platit ??

Fiat tipo 2.0 16v 107 kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #210 od pardal5
jedeli někdo z Plzně nebo okolí,kdo jede už toho 20 že by jsme mohli jet v závěsu :lol:

tipo 1.9 td 1992 59 kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.638 sekund
Powered by Kunena fórum