SRAZ 2008 - plánování srazu

Více
15 roků 10 měsíců zpět #301 od Wolf1888
Jako ceske, aj slovenskeee :) a tel. kontakt na koho?

:arrow: Fiat Tipo 1.7D, 42kW/57k, r.v.1991 - už dúfam odpočíva v pokoji
:arrow: Fiat Grande Punto Racing 1.2i, 48kW/65k, r.v.2009 - môj nový miláčik

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #302 od temprař
tak i slovenské.. Mno s tím kontaktem
Uvažoval jsem,že ten kdo by udělal ty vizitky by tam napsal i tel kontakt v případě nějakých bližších info ohledně srazu

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #303 od Wolf1888
to myslis tie letaky co su na predchadzajucej strane? To robil drto a ja...ale je to po slovensky ale nemam to problem aj prepisat...a spravia sa aj take aj take

:arrow: Fiat Tipo 1.7D, 42kW/57k, r.v.1991 - už dúfam odpočíva v pokoji
:arrow: Fiat Grande Punto Racing 1.2i, 48kW/65k, r.v.2009 - môj nový miláčik

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #304 od martas

tak i slovenské.. Mno s tím kontaktem
Uvažoval jsem,že ten kdo by udělal ty vizitky by tam napsal i tel kontakt v případě nějakých bližších info ohledně srazu

tel. uz byly uverejneny na me i na nuniho staci cist je to v programu srazu

Čagos,Marťas TTipo 1.9 TD už nejni, teď Bravo 1.9 JTD ale TTipo je v mem srdci,
Zkratka FIAT je FIAT

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #305 od temprař
vlastně pravda :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Omlouvám se - neuvědomil sem si to

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #306 od Michal Zajíček
Omlouvám se, že jsem dlouho nebyl na webu, ale nestíhám. Samozřejmě se srazu žučastním. Už se těším na známé tváře, ale i na nováčky

tel. 732 107 942
1.6 IE 1993 přez 272 000 km TIPO (835C1000)

prodejce výfuků MARIX, BOSAL ,STARLINE, WALKER a příslušenství FISCHER Automotive
objímky,těsnění, katalizátory,vlnovce,rezonátory. - VŠE NA WWW.VYFUKOVESYSTEMY.BIZ

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #307 od libenak
...ach jo, tak stále uvažuji, že se také zúčastním - ikdyž asi jen z pátka na sobotu.

Ale nějak mi teď začalo tipo zlobit :cry: nejspíš mi odchází turbína, tak nevím, jestli to bude mít cenu, abych tam vůbec jezdil...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #308 od F@ster
2 libenak: máš to poviný :D a kdyžtak nahoď vrtuli z větrníku, ono to tu cestu vydrží...

A nic si z toho nedělej já mam auto momentálně bez vejfuku a kola :)
Ale novej laděnej vejfuk sem dneska předal kamošovi a gumy sou na cestě :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #309 od temprař

nejspíš mi odchází turbína

Mno pokud přijedeš z "rozrajcovaným" motorem a ihned jej po zastavení auta chcípneš tak se nediv. Turbo se má dochlazovat. Aby Ti odešlo po deseti letech stáří auta- to se divim že tak brzo. Kolik máš nalítáno ???

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jeremiasz
15 roků 10 měsíců zpět #310 od jeremiasz
Odpověděl jeremiasz pro téma Re: SRAZ 2008 - plánování srazu

nejspíš mi odchází turbína

Mno pokud přijedeš z "rozrajcovaným" motorem a ihned jej po zastavení auta chcípneš tak se nediv. Turbo se má dochlazovat. Aby Ti odešlo po deseti letech stáří auta- to se divim že tak brzo. Kolik máš nalítáno ???

:lol: nojono, Libenak svy auto nikdy moc nesetril, v podstate se da rict, ze tohle je to nejmensi, on s nim radeji boura :D

@ Libenak - nedelej kravu, mimochodem byl jsem tento tyden v tom servisu, co jsi mi o nem rikal na Barvirske u Cejlu a chlapi super, sice jim zacinala dovolena, ale zmakli mi to za den, je to par pycovin, co si prumerne manualne zrucnej simpanz zvladne udelat sam, ale visjak, ja jsem rad, ze vim, kam mam co lejt, takze to radeji hodim nekomu, kdo vi co dela. Cena super, prace rychla a kvalitni, auto vali za plynem jak krava, toz diky za tip, Servis v Sobesicich sice taky neni vubec spatnej, ale trva jim to dyl a jsou o facku drazsi.

snad dojedu, zalezi na mlade, jak dela na smeny, spis se doma mijime. me to zase az tak nevadi, ale ona zacala remcat. mimochodem dovoz psa je doufam povolen

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jeremiasz
15 roků 10 měsíců zpět #311 od jeremiasz
Odpověděl jeremiasz pro téma tricko - samolepka
bude na tomhle srazu nekdo, kdo by mi mohl dovalit samolepku na 5. dvere a/nebo tricko?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #312 od libenak

nejspíš mi odchází turbína

Mno pokud přijedeš z "rozrajcovaným" motorem a ihned jej po zastavení auta chcípneš tak se nediv. Turbo se má dochlazovat. Aby Ti odešlo po deseti letech stáří auta- to se divim že tak brzo. Kolik máš nalítáno ???



No, myslím, že tohle je mi jasné už od dob, kdy jsem poprvé řídil TD, a to už je nějaká řádka let :wink:

Naopak se mi spousta lidí diví, že to nechávám na volnoběh ještě třeba minutu....

No, a nalítáno to má v současné době 214tis., já sám 66tis.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #313 od Wolf1888
No chalani, s lutostou v hlase vam oznamujem, ze na zraz nepridem :cry: nespravil som skusku, tak strasne som sa na vas tesil...
Tak mozno niekedy inokedy, alebo ak by sa nieco konalo najesen tak by to bolo uplne super.

:arrow: Fiat Tipo 1.7D, 42kW/57k, r.v.1991 - už dúfam odpočíva v pokoji
:arrow: Fiat Grande Punto Racing 1.2i, 48kW/65k, r.v.2009 - môj nový miláčik

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #314 od Michal Zajíček

bude na tomhle srazu nekdo, kdo by mi mohl dovalit samolepku na 5. dvere a/nebo tricko?



čau mám volnou černou a bílou na páté dveře a bílou na okno

tel. 732 107 942
1.6 IE 1993 přez 272 000 km TIPO (835C1000)

prodejce výfuků MARIX, BOSAL ,STARLINE, WALKER a příslušenství FISCHER Automotive
objímky,těsnění, katalizátory,vlnovce,rezonátory. - VŠE NA WWW.VYFUKOVESYSTEMY.BIZ

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #315 od Funman
Odpověděl Funman pro téma Re: samolepka

čau mám volnou černou a bílou na páté dveře a bílou na okno


Čau Michale,
byla by volná ta bílá samolepka na páté dveře? Jestli jo, tak bych ji od Tebe vzal. Díky moc...

Robert
Bývalé: FIAT TIPO 1.6ie DGT DOHC 90ps r.v.90 - zůstane mi v srdci hodně dlouho...
Současné: Mazda 323F BA 1.8i DOHC 16V 85kW 115ps r.v.97 - jezdí fakt dost dobře...
www.fiattipo.net/modules.php?name=gallery2&g2_itemId=22522

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.620 sekund
Powered by Kunena fórum