TIPAR A TEMPRARI SRAZEK,DAVAM TERMIN 1 BREZNA!!!

Více
16 roků 2 měsíců zpět #106 od zula
jak chcete klidně můžem u toho tesca-asi nebude problém ho najít

Live to ride
Tipo 1,6dohc 66kw,dgt-bývalý mazel
Brava 1,6 16v

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #107 od temprař
Dal bych sraz u Tesca , což si myslím že je nelepší nápad nebo nééé :(
Jde o to jen - kde zaparkovat. Někde tam u té benzinky,protože na parkovišti bychom se asai marně hledali... hihi. Myslím si že pokud se Ti,co neví kde je Tesco tak ať se domluvěj s těmi co ví kde je Tesco a pak by se to spojilo a dojeli by jste všichni k tomu Tescu. myslím si že je to takovej nejznámější bod v PV. Co vy na to. Vím,není to jednoduché se domluvit... Je mi to jasný. Ale myslím si že se tento srazík plánuje už dosti dlouho a jen tak jej zrušit anebo zkazit kvůli tomu,že jsme se nedomluvili. Určo bude lepší se domluvit na všem dnes na "100%" a zítra už jen vše zkombinovat na základě dnešní domluvy... :wink: :wink: :wink:
To jest můj názor. Sraz u Tesca - někde kde se najdeme a pak by se jelo na ten Plumlov... Tak něco vymyslete.... Můj názor znáte :wink:

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #108 od temprař

ak nevím každej zná jiný místo v Pv, ale jak říkáš jde o to se domluvit kde to znají všichni :wink: hodně dělá to odkud kdo přijede...ono se to nezdá,ale pv je celkem dlouhej :lol: tak zkus házet další návrhy, pokud se domluvite na tescu tak bude tesco, je to přece otevřená diskuze?! jinak zde je aktuální předpověď a to sluníčko malý mi tam dělá radost : www.chmi.cz/meteo/om/cr/pre_oo_cr.html

Jééé to je krásný. I předpověď počasí tu je :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mno třeba jak je Bauhaus nebo Electroworld nebo tak něco. je to menší parkoviště a tam se určitě uvidíme. A parkujte vedle sebe - pokud to bude možné :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: anebo na jednom parkovišti. Přeci jen - více Tip anebo Temper na jednom parkovišti hned Ty ostatní trkne do oka... Večer už tu doufám bude konečná domluva... :wink: :wink:

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #109 od grifith
jak říkáš pokud u Tesca tak to parkoviště u Hobby marketu či electro worldu je ideální snad tam nebude moc návštěvníků jinak víc místa by bylo na parkáči vedle čerpací stanice Tesco :wink: jo a jeste bych uz tak trochu nakousl téma času? v kolik hodin by jste to tak predbezne videli ten sraz u Tesca?

Fiat Tipo 1,6ie OHC, r.v.91, AGT, naj.188 tis.km
miláček jen kdyby trochu nezlobil
Fiat Marea 1,6 16v SX, r.v. 97, překonána hranice 155 tis.km, šlape konečně jak švýcarské hodinky

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #110 od TDGT
jj musime vsichni sledovat aktualni stav pocasi
:lol:

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #111 od temprař
Mno pokud je u benzinky parkoviště tak přímo tam.... To bude nejlepší. A kolik je tam míst. Doufám že aspon z deset - hihi - kdyby tam někdo stál tak ať se tam všichni vlezeme :wink:
A s tím časem - tak kolem té půl druhé ne ? U té benzinky a sraz na Plumlově by oficiálně začal ve dvě

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #112 od grifith
jj vedle benzinky je jakoby druhá část parkoviště pro Tesco, ale většinou tam nikdo nestává bo je to moc velký, takže místa habaděj, tam by se snad věšel celej tipo klub ne jen naše moravský odnože :lol:

Fiat Tipo 1,6ie OHC, r.v.91, AGT, naj.188 tis.km
miláček jen kdyby trochu nezlobil
Fiat Marea 1,6 16v SX, r.v. 97, překonána hranice 155 tis.km, šlape konečně jak švýcarské hodinky

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #113 od TDGT

Mno pokud je u benzinky parkoviště tak přímo tam.... To bude nejlepší. A kolik je tam míst. Doufám že aspon z deset - hihi - kdyby tam někdo stál tak ať se tam všichni vlezeme :wink:
A s tím časem - tak kolem té půl druhé ne ? U té benzinky a sraz na Plumlově by oficiálně začal ve dvě


taky bych to tak videl ja tam budu tak kolem tech 13:15 u te benzinky a pak spolecne na plumlov

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #114 od temprař
kde to tam je ? Když si vemu že odjíždím z benzinky po "natankování". Musí se přes ni jet anebo jak jej najdu :oops:
Grifi,je to zde : www.mapy.cz/#x=139329744@y=133867232@z=1..._146133925_145573761
Jakoby po té pravé straně jak je těch málo aut ????

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #115 od temprař

taky bych to tak videl ja tam budu tak kolem tech 13:15 u te benzinky a pak spolecne na plumlov

No bavíme se o tom parkovišti... Kuknite na ten odkaz jak jsem jej tam hodil a řekněte mi esi to je správné jak se to popsal. Děkan..

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #116 od Vali
Tak odkaz co jsi poslal, tak je to v místech, kde je málo zaparkovaných aut. Ale najdeš to bezpečně, je to prostě hned vedle té benzínky, dá se tam jet buď skrz tu benzínku, nebo kalsicky další odbočkou na parkoviště. Je to dobře vidět.
Pánové to jsou domluvy he he :lol: :lol:
Já tedy budu taky u tesca případně v 13.20 plus mínus autobus, kdyby někdo potřeboval počkat někde jinde ať mi přímo napíše sem.
Krom toho dávám sem moje číslo tel. pro případ nouze zítra:
608 921 918 :wink:

Fiat Tipo 1.6 i.e. , 1990, černá barva,
prej 130 000km...což už vím, že nejní pravda
Ale šlechtím ,co se dá, přirostl k srdci mrška
fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g2_itemId=651

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #117 od TDGT

Tak odkaz co jsi poslal, tak je to v místech, kde je málo zaparkovaných aut. Ale najdeš to bezpečně, je to prostě hned vedle té benzínky, dá se tam jet buď skrz tu benzínku, nebo kalsicky další odbočkou na parkoviště. Je to dobře vidět.
Pánové to jsou domluvy he he :lol: :lol:
Já tedy budu taky u tesca případně v 13.20 plus mínus autobus, kdyby někdo potřeboval počkat někde jinde ať mi přímo napíše sem.
Krom toho dávám sem moje číslo tel. pro případ nouze zítra:
608 921 918 :wink:


dik za telefon Vali hned si ho ul netrefil :wink:

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #118 od TDGT
jinak kluci jen se tak ptam ma nekdo 3 dveraka?nebo budu sam? :cry: :D

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #119 od Vali
Asi budeš originál, tak nám ho všem co máme 5 dv. budeš muset půjčit :lol: :lol: :lol:

Fiat Tipo 1.6 i.e. , 1990, černá barva,
prej 130 000km...což už vím, že nejní pravda
Ale šlechtím ,co se dá, přirostl k srdci mrška
fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g2_itemId=651

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #120 od TDGT

Asi budeš originál, tak nám ho všem co máme 5 dv. budeš muset půjčit :lol: :lol: :lol:


no nejdriv sem si myslel ze to takovej rozdil od 5 dvirka co sem mel predtim rozdil nebude (Tipo 1.6DOHC) ale uz ty predni dvere masivni jako prase :lol:

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.569 sekund
Powered by Kunena fórum