TIPAR A TEMPRARI SRAZEK,DAVAM TERMIN 1 BREZNA!!!

Více
16 roků 2 měsíců zpět #1 od TDGT
TIPAR A TEMPRARI SRAZEK,DAVAM TERMIN 1 BREZNA!!! Napiste zavazne,kdo by fakt mohl prijet a pokecat zajit treba do nejake hospudky na obed a tak a to misto teda jeste navrhnete Prerov nebo prostejov !UZ zacina byt celkem hezky!

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #2 od zula
já to beru,raději bych Přerov

Live to ride
Tipo 1,6dohc 66kw,dgt-bývalý mazel
Brava 1,6 16v

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #3 od TDGT
ok tak 1:0 pro prerov

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #4 od temprař
Mno pokud by mne vzal mk-tec tak bych byl mocinky rád.Je to moc fajn kluk. Sem rád že jej znám live. Kucííí,nemyslíte si že by byla lepší Plumlovská přehrada - tam není nějaká plocha ?

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #5 od TDGT
jaj plumlov?tam to nejak neznam sme tam byli naposled na vylete se zakladkou :lol: prerov nebo prostejov ti nevyhovuje?

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #6 od mk-tec
...to by šlo, pokud to ukecám doma. To víte, jsou na mě už 3 holky...

To Honza:
dám vědět, pokud pojedu, počítám s Tebou... :wink:

FIAT TIPO - 1,6 MPI, r.v 1994 ...zatím

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #7 od temprař

jaj plumlov?tam to nejak neznam sme tam byli naposled na vylete se zakladkou :lol: prerov nebo prostejov ti nevyhovuje?

Tak jistě že mi vyhovuje Prostějov anebo Přerov. Ale chtělo by to někde kde je nějaké volné prostranství. Někde,kde se pohybuje málo komunity.. Co vy na to ? Je to jen má úvaha a můj názor. Je to o tom se domluvit na nějakém místě. A když se přidá vícero lidí a jasně se domluví na jednom konkrétním místě tak tam se srazík uskuteční.

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #8 od Vali
Tak já se taky hlásím, že pokud se nic mimořádného nestane, tak dorazím. Jakožto Prostějovák mám jasno :lol: :lol: Ale kdyby jste si to odhlasovali jinam, tak bych za Váma taky přijel. Co se týče Plumlovské přehrady, tak to je prakticky hlas pro Prostějov - co by kamenem dohodil, ale tam si myslím, že toho místa není pro auta. Jinak na pokec je tam místa dost a je tam hezky. I když je tam parkoviště nahoře u přehrady docela velké, v Březnu v provozu nebude ještě určitě, jinak se tam platí za stání nějaká kačka. A hned vedle je stará silnice, když člověk večer stojí na hrázi na přehradě, jen slyší jak to vedle lítá :lol: :lol: Je to rovinka a pak je docela brutální kopec, vždycky testuju, když hrabu v autě jak jede :lol: :lol: :lol: Ale tam je takovej střední provoz a je to silnice z betonovejch panelů no :lol: :lol:

Fiat Tipo 1.6 i.e. , 1990, černá barva,
prej 130 000km...což už vím, že nejní pravda
Ale šlechtím ,co se dá, přirostl k srdci mrška
fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g2_itemId=651

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #9 od temprař
Mno jak říká Vali. Přeci jenom ten Plumlov je takový krásný... Je tam přehrada a zámek... A někde bychom tam svý miláčky poskládali :wink:
A jak říká,že místa k pokecu je tam dosti tak já hlasuji pro Plumlov kucííí.
Ale jak říkám,chce se to opravdu dohodnout na pevným bodu srazíku..
Ať to někomu třeba není proti kůži že ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #10 od grifith
tak snad to už s mojím auti bude vypadat dobře a pokud teda nějakej ten sraz 1.března bude pak určitě dorazím taky! jinak jak už jsem jinde psal jsem pro Prostějov nebo nějaký okolí,ale dojedu všude, tak doufám, že se teda nějak domluvíme co ? :twisted:

Fiat Tipo 1,6ie OHC, r.v.91, AGT, naj.188 tis.km
miláček jen kdyby trochu nezlobil
Fiat Marea 1,6 16v SX, r.v. 97, překonána hranice 155 tis.km, šlape konečně jak švýcarské hodinky

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #11 od TDGT
takze klucíí jak to vypada dohodnem se?termin se blizi!takze piste hlavne kde byste prijeli ja sem pro ten prerov nebo prostejov,plumlov by byl krasnej aůe spis tak na jare pekne v teplicku u vodicky :lol:

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #12 od Vali
Na Plumlově je hezky jak na jaro, v létě i v zimě. Jinak i když je teplíčko, já bych do té vody nevlezl ani tak he he . Takže to pro mě není žádná ztráta. Jak chcete, Ale myslím si, že by to tam bylo fajn, jak říkám parkoviště tam je a místa taky dost na něm v březnu tam určo nikdo parkovat nebude.

Fiat Tipo 1.6 i.e. , 1990, černá barva,
prej 130 000km...což už vím, že nejní pravda
Ale šlechtím ,co se dá, přirostl k srdci mrška
fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g2_itemId=651

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #13 od TDGT
:lol: ok kuci tak podme tedy hlasovat at se nekam pohneme, ja sem pro prostejov :? co vy?

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #14 od Vali
Já taky, aspoň to mám blízko :lol: :lol:

Fiat Tipo 1.6 i.e. , 1990, černá barva,
prej 130 000km...což už vím, že nejní pravda
Ale šlechtím ,co se dá, přirostl k srdci mrška
fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g2_itemId=651

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #15 od mk-tec
Takže se mnou nepočítejte. Mám službu.

To Temprař: promiň Honzo. Chětl jsem službu vyměnit, ale není to možné, nemám náhradu a nejsou lidi. Chtěl jsem jet, doma jsem to oznámil, jenže v práci to nevyšlo. Dovolená ani nechopenka nepřichází v úvahu. Pokud bych někoho ještě sehnal, dám vědět...

FIAT TIPO - 1,6 MPI, r.v 1994 ...zatím

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.597 sekund
Powered by Kunena fórum