TIPAR A TEMPRARI SRAZEK,DAVAM TERMIN 1 BREZNA!!!

Více
16 roků 2 měsíců zpět #46 od Killer
Tak pěkný totu celkem je. Přesně tak to parkoviště je neplacený mimo sezonu. Ale jestli bude pěkně tak se obávám že bude nacpané k prasknutí jako tuhle neděli :roll:

Svýho milovanýho 2,0 16V už nemám. Strašně mi chybí.Měl sem ho rád
Jeho foto zde:
moje.auto.cz/tom-16v/sedicivalvole.html
Nyní jezdím alfou 155 2,5 TD foto zde:
moje.auto.cz/tom-16v/alfice.html

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #47 od Vali
No tak já myslím, že se tam nějak vejdeme no ne??? :lol: :lol: Hlavně, aby vyšlo počasí. V neděli ráno si tu ještě pisneme, dle aktuálních venkovních podmínek :wink: :wink:

Fiat Tipo 1.6 i.e. , 1990, černá barva,
prej 130 000km...což už vím, že nejní pravda
Ale šlechtím ,co se dá, přirostl k srdci mrška
fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g2_itemId=651

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #48 od Miki
Taky bych přijel ale mám propadlou technickou tak to neriskuju :?

Fiat Marea Weekend 1.6 r.v 97.
Alfa Romeo 75 1.8ie r.v.91
ex: Fiat Tipo 1.6 r.v.89, Fiat Tempra 1.9TD r.v.91, a další....

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #49 od TDGT
tak kluci vypada to fakt na ten plumlov,uz se tesim jako prase :)jo kluci a nevite kde bych sehnal taky klubovy tricko?rad bych se oficialne zapsal do klubu,jinak sem chtel trosku podrobneji probrat ten termin a tak jako nedele je jasna,ale ted jeste ten cas ,jako de o to co by se vsechno delo jestli to treba v tech 14:00 neni uz pozde nebo tak,zkratka hodme nejaky navrhy na programek

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #50 od Vali
No myslím, že prográmek je více méně jasnej, hoďku než to pokoukáme, kdo co má, než se poznáme ...ti, co se neznáme. Pak si popovídáme, jak jsme k autu přišli a zjistíme, jak jsme vlastně původně chtěli něco jinýho a pak příjde na řadu čumendo, dotazy jak kdo co dělal a nedělal. Pak opravy, kdo co dělal a nedělal.

No a pak mám speciální úkol pro vás, kdo zjistí, co je to za záhadný zvuk od mé nápravy, tak ho zvu na pívo :lol: :lol: Mira už to slyšel, ale myslím si, že to co jsme s Mirou vymysleli, asik nebude ono.

Jinak nějakej větší prográmek bych opravdu nechal na oficiální sraz, tady toho moc nevymyslíš, zvlášť tak narychlo.

Co se týče trička, tak pokud dorazí Mira, tak to je ten nejpovolanější, u které ho si můžeš rovnou říct, to totiž zařizuje on :wink:

Fiat Tipo 1.6 i.e. , 1990, černá barva,
prej 130 000km...což už vím, že nejní pravda
Ale šlechtím ,co se dá, přirostl k srdci mrška
fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g2_itemId=651

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #51 od TDGT

No myslím, že prográmek je více méně jasnej, hoďku než to pokoukáme, kdo co má, než se poznáme ...ti, co se neznáme. Pak si popovídáme, jak jsme k autu přišli a zjistíme, jak jsme vlastně původně chtěli něco jinýho a pak příjde na řadu čumendo, dotazy jak kdo co dělal a nedělal. Pak opravy, kdo co dělal a nedělal.

No a pak mám speciální úkol pro vás, kdo zjistí, co je to za záhadný zvuk od mé nápravy, tak ho zvu na pívo :lol: :lol: Mira už to slyšel, ale myslím si, že to co jsme s Mirou vymysleli, asik nebude ono.

Jinak nějakej větší prográmek bych opravdu nechal na oficiální sraz, tady toho moc nevymyslíš, zvlášť tak narychlo.

Co se týče trička, tak pokud dorazí Mira, tak to je ten nejpovolanější, u které ho si můžeš rovnou říct, to totiž zařizuje on :wink:


no stim programkem mas asi pravdu jako to nechame na vetsi sraz,jinak myslis ze by tricko mohl mira dovis na ten srazek?jinak pod jakou je tu prezdivkou?

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #52 od temprař

jinak myslis ze by tricko mohl mira dovis na ten srazek?jinak pod jakou je tu prezdivkou?

Mira má katalog ve kterém si vybereš barvu trika a barvu výšivky..
Já na triko čekal asi 3 tejdny. Jinak kucííí. Prosím. Vemte někdo z Vás foťák. Ať máme nějakou památku. Pak by se ty fotky mohli rozeslat mailama ne ?
Já bych dal ten srázek dříve - tak kolem jedný ne ? Chce se to opravdu pořádně domluvit.. Však sobota rozhodne,to si každej řekne svůj názor hihi. :lol: :lol:

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #53 od zula
no hlavně,aby vyšlo počasí-zatím to vypadá nicmoc.umýval jsem auto a můžu znova-mám ho jako prase.

Live to ride
Tipo 1,6dohc 66kw,dgt-bývalý mazel
Brava 1,6 16v

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #54 od TDGT

no hlavně,aby vyšlo počasí-zatím to vypadá nicmoc.umýval jsem auto a můžu znova-mám ho jako prase.


jj mas pravdu neska sem vyjel a kaslu na tu umyju ho az v nedeli rano :cry:

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #55 od temprař
Kucííí - díval jsem se na netu na počasí přes víkend a tedy nic moc. Má pršet. Ale tak snad kvůli tomu sraz nezrušíme nééé ??? :wink:

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #56 od TDGT

Kucííí - díval jsem se na netu na počasí přes víkend a tedy nic moc. Má pršet. Ale tak snad kvůli tomu sraz nezrušíme nééé ??? :wink:


jasne ze nezrusime Tipari a Temprari sou pripraveni za kazdeho pocasi 8) :lol:

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #57 od temprař
to je správná řeč. přesně tak !!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #58 od TDGT

to je správná řeč. přesně tak !!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


ale stejne se budu modlit at neprsi,nedej boze nesnezi :lol: jinak jak teda ten cas?nechame to na tech 14:00?nebo to nejak posunem?a je tam pobliz nejaka hospudka nebo neco?

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #59 od grifith
tak to počasí nevypadá zatím moc dobře, ale jak už tady bylo napsaný, tak to nás zaskočit nemůže...a stejně je ta předpověď zatím moc dopředu, tak můžem doufat, že se to změní k lepšímu! ale pro jistotu kabriolety asi necháme doma ... :lol: tak záleží co bereš jako rozumnou hospudku a jak daleko je pro Tebe poblíž? jako nějaká hospoda je tam kousek pod kopcem v Mostkovicích,ale vůbec nidky jsem v ní nebyl, nevím jak to tam vypadá a jak to mají s otvírací dobou! a kdyžtak v Plumlově se něco najde určitě :D tak pokud s těma hospoda má někdo konkrétní zkušenosti tak sem s nima 8)

Fiat Tipo 1,6ie OHC, r.v.91, AGT, naj.188 tis.km
miláček jen kdyby trochu nezlobil
Fiat Marea 1,6 16v SX, r.v. 97, překonána hranice 155 tis.km, šlape konečně jak švýcarské hodinky

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #60 od TDGT

tak to počasí nevypadá zatím moc dobře, ale jak už tady bylo napsaný, tak to nás zaskočit nemůže...a stejně je ta předpověď zatím moc dopředu, tak můžem doufat, že se to změní k lepšímu! ale pro jistotu kabriolety asi necháme doma ... :lol: tak záleží co bereš jako rozumnou hospudku a jak daleko je pro Tebe poblíž? jako nějaká hospoda je tam kousek pod kopcem v Mostkovicích,ale vůbec nidky jsem v ní nebyl, nevím jak to tam vypadá a jak to mají s otvírací dobou! a kdyžtak v Plumlově se něco najde určitě :D tak pokud s těma hospoda má někdo konkrétní zkušenosti tak sem s nima 8)


no tak ja se jen tak predbezne ptam vis,ja byl na plumlove jednou v zivote a tobylo v 3ti tride zakladni skoly takze uz vubec nemam paru a budu rad kdyz pojedu z prostejova spolecne s valim a killerem :wink:

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.594 sekund
Powered by Kunena fórum