TIPAR A TEMPRARI SRAZEK,DAVAM TERMIN 1 BREZNA!!!

Více
16 roků 2 měsíců zpět #61 od Vali
TO TDGT:
No tak ta hospůdka pod kopcem, je docela opravená, ale už jsem tam taky dlouho nebyl. Krom toho si mlsím, že budeš po obědě. Takže asi to nejde o to jít někam na jdílo, takže na nealko můžeme jít kamkoli. Pokud bude hezky, tak si mylsím, že by mohlo být i dokonce otevřené venkovní posezení na přehradě, což by bylo asi úplně nej. Ale uvidíme, vše záleží na počasí. No jinak jak jsem tak koukal, tak má být zataženo, ale snad pršet nebude, necháme se překvapit a budeme doufat :wink: Mi si ještě pisneme kdy a kde, než tam vyrazíme případně.
To all:
tak se pánové modlete, ať to počasí vyjde a ať nás co nejvíce přijede :wink:

Fiat Tipo 1.6 i.e. , 1990, černá barva,
prej 130 000km...což už vím, že nejní pravda
Ale šlechtím ,co se dá, přirostl k srdci mrška
fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g2_itemId=651

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #62 od temprař
No jak píše Vali. Myslím si že oběd je docela zbytečná záležitost,protože po obědě budeme :wink:
Mno a o tom venkovním posezení u přehrady - no kdyby vyšlo počasí tak by bylo goood.

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #63 od TDGT

No jak píše Vali. Myslím si že oběd je docela zbytečná záležitost,protože po obědě budeme :wink:
Mno a o tom venkovním posezení u přehrady - no kdyby vyšlo počasí tak by bylo goood.


no me nejde ani tak o obed spis bych tam chtel jed nekdy s pritelkyni na vylet tak se ptam :wink: jinak kdyz bude zatazeno tak to vadit nebude,dest sice taky ne ale vite jak :wink:

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #64 od TDGT
kluci ty dve slunicka u mracku v predpovedina vikend na seznam.cz mi delaji radost :lol:

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #65 od Majkl
Odpověděl Majkl pro téma OT
To: Killer: Krytku jsem nestratil (nebo neztratil?!), vozim ji v aute, jen jsem liny ji pridelat :-) A death byl motor, nebot jsem ignoroval varovani olejoveho budiku a po pruletu esickem motor umrel. Nastesti jsem uz par motoru znicil a taxem vedel hned ktera bije a motor jsem vypnul. Ted uz zase jezdim a olej kontroluju kazdy tyden :-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #66 od temprař
Tak šup šup kucííí do hlasování. Dneska večer končí a zejtřek bude jen k tomu se domlouvat a domlouvat :lol: :lol: :lol: :lol:

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #67 od Vali
No pánové, tak mě ještě napadá. Definitivne to dáme na tu neděli 2. března na 14.00 jde mi o to, že v nadpise vlákna je 1. tak aby si to někdo nepopletl :lol: No jinak odhlasováno už celkem i je, záleží kolik jede lidí. Kolik nás tedy nakonec bude?????

Fiat Tipo 1.6 i.e. , 1990, černá barva,
prej 130 000km...což už vím, že nejní pravda
Ale šlechtím ,co se dá, přirostl k srdci mrška
fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g2_itemId=651

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #68 od grifith
tak jak už jsem psal dřív tak určitě pojedu taky! jinak vidím, že dnešní přeháňky mi docela umylo auti, tak že snad ani nebude muset do myčky :lol: snad to nevydrží takový počasí až do neděle :roll: 8)

Fiat Tipo 1,6ie OHC, r.v.91, AGT, naj.188 tis.km
miláček jen kdyby trochu nezlobil
Fiat Marea 1,6 16v SX, r.v. 97, překonána hranice 155 tis.km, šlape konečně jak švýcarské hodinky

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #69 od TDGT
tak uz je jasny ze nas budem 8 aut a myslim ze nekdo jeste urcite prijede,no a to pocasi vypada to vselijak,modleme se ! :? :?

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #70 od temprař
po Kroměříži a okolí jezdí tolik Tipoušů a Temper a asi nemaj o našem klubu ani tušenie :cry:

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #71 od Vali
No počasí vypadá tak, že třeba pršet nebude, ale aby nás to neodfouklo :lol: :lol: Tak budeme doufat no.

Fiat Tipo 1.6 i.e. , 1990, černá barva,
prej 130 000km...což už vím, že nejní pravda
Ale šlechtím ,co se dá, přirostl k srdci mrška
fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g2_itemId=651

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #72 od TDGT

po Kroměříži a okolí jezdí tolik Tipoušů a Temper a asi nemaj o našem klubu ani tušenie :cry:


to mas pravdu ale vetsinou sou to lidi tipu beznych motoristu kteri proste sednou do auta a jedou jedno čím :lol:

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #73 od temprař
Takže hlasování by mělo být ukončené.... "vyhrála" Plumlovská přehrada jak jsem tak koukal na hlasování. Takže nyní je hlavní prioritou se domluvit na tom,kde bychom se všichni sešli,ať jeden nejede tam a druhý zase tam. Chce se to domluvit na přesně stanoveném místě... Sraz se nezadržitelně blíží. I když počasí u nás na Kroměřížsku stojí za houby... :cry: :cry: :cry:
Sejít se na nějakém viditelném místě třeba na začátku Plumlova - jestli tam je nějaké malé parkovišťátko a pak se třeba přesunout na Plumlovskou přehradu ne ? Anebo rovnou si dát všichni srázek u přehrady. zapojte se též do diskuse ať vše proběhne bez komplikací... :wink:
A ještě jedna prosbička. Nemoh by vzít někdo z Vás foťák ať máme nějakou památku a pak fotky rozeslat po mailech ?? :wink:

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #74 od TDGT

Takže hlasování by mělo být ukončené.... "vyhrála" Plumlovská přehrada jak jsem tak koukal na hlasování. Takže nyní je hlavní prioritou se domluvit na tom,kde bychom se všichni sešli,ať jeden nejede tam a druhý zase tam. Chce se to domluvit na přesně stanoveném místě... Sraz se nezadržitelně blíží. I když počasí u nás na Kroměřížsku stojí za houby... :cry: :cry: :cry:
Sejít se na nějakém viditelném místě třeba na začátku Plumlova - jestli tam je nějaké malé parkovišťátko a pak se třeba přesunout na Plumlovskou přehradu ne ? Anebo rovnou si dát všichni srázek u přehrady. zapojte se též do diskuse ať vše proběhne bez komplikací... :wink:
A ještě jedna prosbička. Nemoh by vzít někdo z Vás foťák ať máme nějakou památku a pak fotky rozeslat po mailech ?? :wink:


sorry za ten prispevek do predesle diskuze ,nedoslo mi to , jinak souhlasim stim ze bysme se mohli sejit nekde jinde a pak spolecne jed na tu prehradu,co treba v prostejove?nebo jak rikas na zacatku Plumlova,jinak u nas leje jako z konve :cry:

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #75 od temprař

sorry za ten prispevek do predesle diskuze ,nedoslo mi to , jinak souhlasim stim ze bysme se mohli sejit nekde jinde a pak spolecne jed na tu prehradu,co treba v prostejove?nebo jak rikas na zacatku Plumlova,jinak u nas leje jako z konve :cry:

No u nás též do ři*i. Ale tak pokud se najde někde poblíže přehrady nějaká restaurace tak můžeme zajít sednou do ní a z kecnout i tam... A při rozumnějším počasí si prohlídnout ty naše zlatý cary.. Snad se počasí umoudří... Mno však uvidíme. Tak pište pište... Zítra už nemá nic cenu řešit a myslím si,že zítra na to většina z nás nebude mít čas,protože se budeme věnovat naším autínkům nééé :lol: . Nejvhodnější by bylo se domluvit na pevno dnes.

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.582 sekund
Powered by Kunena fórum