Už mám konečně v Tipu motor 1.6 HF Turbo

Více
14 roků 5 měsíců zpět #31 od petr1978
S elektrikou to tak složité není. Prostě vytáhni komplet kabeláž od ŘJ k motoru, a pak ji zase napoj zpět. Kabeláž má pak ještě jeden konektor který se musí napojit k palivovému čerpadlu, ke spínačce a ještě ke kontrolce overboost (lancie ji má na palubce). Kolem kabeláže je to asi vše. Přes pojistkovou skříň by nic jí nemělo. Pak ještě tlak a eplota oleje, to ale závisí na tom jaké budíky budeš mít. Než kabeláž odpojíš, dobře si ji označ aby jsi ji mohl zase zapojit správně. Po mechanické stránce to bylo horší než s elektrikou. Hlavně je sranda napasovat motorový peostor se včím jako jsou chladiče, rozvod vzduchu a filtry a jiné věci.

Tipo 1.6 HF Turbo (831B7.046), r.v. 1991 digital, spotřeba kolem 8 l na 100 km:-) Tel: 732 514 955

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 5 měsíců zpět #32 od only
chtel bych to videt jak to mas jsem z opavy je mozne k tobe dojet a podivat se

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 5 měsíců zpět #33 od Tonny Tempra SW
Podarila sa ti celkom unykatna zalezitost,ja s mojou polovickou som teraz laboroval s myslienkou ze by sme do nasej tempri implantovali 2l turbo s cupe a dorobili sme tempru ako neake show car,zatial to je iba ako myslienka ale u mna clovek nikdy nevie :wink: .

TEMPRA SW 1,9 tds 66Kw 303000km
r.v:96
5l na 100km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 5 měsíců zpět #34 od petr1978

chtel bych to videt jak to mas jsem z opavy je mozne k tobe dojet a podivat se


Klidně se můžeme domluvit. Není to na krásu, ale je to funkční :) Stačí zavolet kdy, číslo mám 732 514 955

Tipo 1.6 HF Turbo (831B7.046), r.v. 1991 digital, spotřeba kolem 8 l na 100 km:-) Tel: 732 514 955

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 5 měsíců zpět #35 od petr1978

Podarila sa ti celkom unykatna zalezitost,ja s mojou polovickou som teraz laboroval s myslienkou ze by sme do nasej tempri implantovali 2l turbo s cupe a dorobili sme tempru ako neake show car,zatial to je iba ako myslienka ale u mna clovek nikdy nevie :wink: .


Svoje vozidlo bych jako Showcar neukazoval, asi bych s tou popelnicí dopadl blbě :) Mám v plánu všechno vyklapat a dát nový lak, ale to je hudba budoucnosti. Pak odhlučnit interíér, různě skřípe, klepe a je všechno z venku slyšet. Některé díly možná potáhnu kůží nebou semišem, ještě uvidím. Prozatím ale na to nemám čas, tak Tipo trpí :(

Tipo 1.6 HF Turbo (831B7.046), r.v. 1991 digital, spotřeba kolem 8 l na 100 km:-) Tel: 732 514 955

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 5 měsíců zpět #36 od Tonny Tempra SW
No ak zacnes s tou dalsiou prerabkou tak ako si porobil motor tak si myslim ze to auto od show caru daleko mat nebude. :wink: Vsak uvidis ako sa ti bude darit.

TEMPRA SW 1,9 tds 66Kw 303000km
r.v:96
5l na 100km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 5 měsíců zpět #37 od only
me o krasu nejde dulezite je ze to silene jede ja jsem z toho motoru uneseny jede jak prase urcite zavolam a poresime to dik

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 5 měsíců zpět #38 od petr1978

me o krasu nejde dulezite je ze to silene jede ja jsem z toho motoru uneseny jede jak prase urcite zavolam a poresime to dik

Aby jsi nebyl zklamaný. Motor co mám není zase tak super, ještě spousta věcí chbyí dodělat a doladit. Nemám dobré chlazení vzduchu, pak po úpravě hlavy si musím pohrát s nastavením motoru (předstih, vůle ventilů) a dalšíma věcma. Jede dobře, ale může o dost lépe. Když tak zavolej, a domluvíme se :)

Tipo 1.6 HF Turbo (831B7.046), r.v. 1991 digital, spotřeba kolem 8 l na 100 km:-) Tel: 732 514 955

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 5 měsíců zpět #39 od only
urcite zavolam dik

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.421 sekund
Powered by Kunena fórum