TIPAR A TEMPRARI SRAZEK,DAVAM TERMIN 1 BREZNA!!!

Více
16 roků 1 měsíc zpět #16 od geeny666
možná bych dorazil taky, ikdyž by mé autí spalpalo mnoho financí snád se drobné na cestu najdou a dorazím 8)

fiat Tipo 3DV červené 2,0 8VT

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #17 od TDGT
takze to vypada na ten prostejov kuciii piste at se nas par sleze :P

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #18 od grifith
tak já zaručeně taky dorazím můžete se mnou počítat a je dobře, že to plánujete na Prostějov, líp už to ani nešlo :D takže se na všechny budu těšit, teda spíš celkově na svůj první sraz 8)

Fiat Tipo 1,6ie OHC, r.v.91, AGT, naj.188 tis.km
miláček jen kdyby trochu nezlobil
Fiat Marea 1,6 16v SX, r.v. 97, překonána hranice 155 tis.km, šlape konečně jak švýcarské hodinky

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #19 od michalkulistak
Odpověděl michalkulistak pro téma sraz
mě vyhovují obě místa akorát mi to nevyjde 1 března :cry: co pozdější datum?

fiat tipo 1,7DGT 1989, už jen ve vzpomínkách
FIAT PUNTO II 1.8 16V HGT 96kW, 3 dveř,klima a plno dalších vymožeností. azurový démon 8-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #20 od temprař

Takže se mnou nepočítejte. Mám službu.
To Temprař: promiň Honzo. Chětl jsem službu vyměnit, ale není to možné, nemám náhradu a nejsou lidi. Chtěl jsem jet, doma jsem to oznámil, jenže v práci to nevyšlo. Dovolená ani nechopenka nepřichází v úvahu. Pokud bych někoho ještě sehnal,dám vědět

Tak to mne mrzí Miro a mrzí mne,že nepoznám fajn lidičky ale tak... Svět se nezhroutí. Na řidičáku už začínám pracovat,tak na hlavní sraz bych už možná dojel svým autem :) Zkusím se ještě domluvit z kamarádem,jestli by mne tam zavezl,i když si nyní koupil Peugeota 406 combi - ale tak sice do klubu nepatří ale tak...... :lol: :lol: :lol: :lol:
A mohl tam se mnou strávit nějaký ten čas... Jo já tedy hlasuji pro ten Plumlov... A od kdy do kdy by se to konalo. Chtělo by to určit čas... H*

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #21 od Vali
No tak já bych to určo viděl na odpolední hodiny, respektive po obědě. Tak aby to všichni stihli, tak nejdřív ve 14.00 co vy na to. No koukal jsem do kalendáře a 1. března je sobota. Co to takhle hodit na 2. března, což je neděle a třeba bude moct i Mira a tím pádem se s ním svezeš Tempraři (pokud teda Mira bude moct)?? No co vy na to ostatní na ten druhej termín :?: :?:

Fiat Tipo 1.6 i.e. , 1990, černá barva,
prej 130 000km...což už vím, že nejní pravda
Ale šlechtím ,co se dá, přirostl k srdci mrška
fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g2_itemId=651

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #22 od temprař
Tak kamarádi. Pokud ten termín posunete tak Vám budu vděčný. Mirovi jsem před chvíli volal a v neděli má volno. Řek jsem mu i ten čas a on souhlasí. Takže pokud by jste souhlasili tak bychom to posunuli na tu neděli - co vy na to ?? Mno však uvidíme. A to místo - myslíte že by byl reálný ten Plumlov ?
Je tam moooc krásně :)

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #23 od michalkulistak
Odpověděl michalkulistak pro téma sraz
1 a 2 března mi to nevyjde, :cry: takže se uvidíme až na dalším srazu

fiat tipo 1,7DGT 1989, už jen ve vzpomínkách
FIAT PUNTO II 1.8 16V HGT 96kW, 3 dveř,klima a plno dalších vymožeností. azurový démon 8-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #24 od grifith
tak já jsem taky pro! :wink: je mi jedno, jestli v sobotu nebo v neděli 8) každopádně určitě dorazím v závěsu za Valim, pokud mu to nebude moc vadit :D

Fiat Tipo 1,6ie OHC, r.v.91, AGT, naj.188 tis.km
miláček jen kdyby trochu nezlobil
Fiat Marea 1,6 16v SX, r.v. 97, překonána hranice 155 tis.km, šlape konečně jak švýcarské hodinky

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #25 od TDGT
jo urcite nedele neni problem kluci takze kolik by nas asi bylo?a to misto teda prostejov?

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #26 od TDGT
a cas 14:00 taky vyhovuje ted jeste presne misto

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #27 od temprař

a cas 14:00 taky vyhovuje ted jeste presne misto

Kucííííí. Takže - čas si myslím že je ok. A místo. Mno já sem pro ten Plumlov a co Vy ? Dle mýho názoru je určitě lepší být někde v klídku u Plumlovské přehrady a v klídku si popovídat o čemkoliv než někde parkovat ve středu Prostějova anebo Přerova a být v hluku projíždějících aut... Já hlasuji pro Plumlov. Apropó. Srázek se blíží - necelý tejden. Napadla mne jedna věc. Než se tu zbytečně rozepisovat o tom,kde ten sraz bude - co kdybychom sem do tohoto tématu , nebo na hlavní stránku umístili hlasování.... Byli by tam tři místa :
Přerov. Prostějov , Plumlovská přehrada. Nemyslíte si že by to tak bylo lepší ???? :wink: Ale tak. Záleží na Vás. Můj názor už znáte :wink: :wink: :wink:

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #28 od TDGT

a cas 14:00 taky vyhovuje ted jeste presne misto

Kucííííí. Takže - čas si myslím že je ok. A místo. Mno já sem pro ten Plumlov a co Vy ? Dle mýho názoru je určitě lepší být někde v klídku u Plumlovské přehrady a v klídku si popovídat o čemkoliv než někde parkovat ve středu Prostějova anebo Přerova a být v hluku projíždějících aut... Já hlasuji pro Plumlov. Apropó. Srázek se blíží - necelý tejden. Napadla mne jedna věc. Než se tu zbytečně rozepisovat o tom,kde ten sraz bude - co kdybychom sem do tohoto tématu , nebo na hlavní stránku umístili hlasování.... Byli by tam tři místa :
Přerov. Prostějov , Plumlovská přehrada. Nemyslíte si že by to tak bylo lepší ???? :wink: Ale tak. Záleží na Vás. Můj názor už znáte :wink: :wink: :wink:


vyborny napad to hlasovani tak to zkus prosimte zaridit je to nejlepsi zpusob,myslis ze by to mohlo byt jeste dneska?

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #29 od Max-el
jo, je to zařízený ještě dneska, mimochodem, když už sem píšu, tak se mnou nepočítejte, mam to docela daleko

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #30 od TDGT

jo, je to zařízený ještě dneska, mimochodem, když už sem píšu, tak se mnou nepočítejte, mam to docela daleko


jasne dik moc kamarade,jako nedivm se takovou dalku bych asi tky nejel ale doufam ze se potkame na oficialnim sraze :wink:

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.598 sekund
Powered by Kunena fórum