SRAZ 2008 - vyhodnocení a průběh akce

Více
15 roků 9 měsíců zpět #1 od jirkaR
já už jsem zpět bylo to fakt super díky Nartasovi a Nunimu :wink:

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 9 měsíců zpět #2 od Michal Zajíček
Já už jsem taky zpátky. Mrzí mě, že jsem se nemohl žůčastnit spanilé jízdy, protože mládě byl už ospalý a nevrlý. Jinak také děkuji klukům, nemá cenu psát opět stejná jména, všichni víme okoho jde. Ještě jednou dík. :!: :!: :!:

tel. 732 107 942
1.6 IE 1993 přez 272 000 km TIPO (835C1000)

prodejce výfuků MARIX, BOSAL ,STARLINE, WALKER a příslušenství FISCHER Automotive
objímky,těsnění, katalizátory,vlnovce,rezonátory. - VŠE NA WWW.VYFUKOVESYSTEMY.BIZ

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 9 měsíců zpět #3 od skvelejmira
Bylo to vyborny, dekuji vsem za vyborne straveny den, jen jsem se vubec nevyspal a rano jsem vypadal jak radioaktivni veverka...Z prace jsem nakonec zdrhnul ve 2, protoze bych tam asi usnul. Ted jsem se akorat vzbudil....A az prijdu na to kdo vsechno tam cca do 2 kecal kdyz jsem chtel spat, tak jim natrhnu..... :D

ahoj

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 9 měsíců zpět #4 od jirkaR

Já už jsem taky zpátky. Mrzí mě, že jsem se nemohl žůčastnit spanilé jízdy, protože mládě byl už ospalý a nevrlý. Jinak také děkuji klukům, nemá cenu psát opět stejná jména, všichni víme okoho jde. Ještě jednou dík. :!: :!: :!:


taky mě mrzí že jsem nemohl jet na jízdu ale manželka to zazdila musel jsem jet pro malou ke tchýni :evil:

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 9 měsíců zpět #5 od michalkulistak
Odpověděl michalkulistak pro téma sraz
pánové sraz byl super, Vy taky a erotická myčka neměla chybu :lol: jen mě mrzí že jsem musel kvůli prasklému chladiči a dlouhé cestě před sebou odjet ještě před spanilou jízdou :cry:

fiat tipo 1,7DGT 1989, už jen ve vzpomínkách
FIAT PUNTO II 1.8 16V HGT 96kW, 3 dveř,klima a plno dalších vymožeností. azurový démon 8-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 9 měsíců zpět #6 od TooM-As
Ahoj klucí já s cartmanem jsme už taky dozazili , spanilá jízda neměla chybu, erotická myčka bomba . Děkuju všem zta super zážitek a nejvíce nunimu (kolerovy) a martasovy kteří se o to všechno zasloužili.
Skypan dostal nápad ale napíše ho sem snad sám.

Bývalé:
fiat tipo 1.6 DOHC 66kw
fiat tipo 2.0 8V 83kw
fiat tipo 2.0 16V 107kw
Současné:
Fiat tipo 4x4 2.0 8VT 130kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 9 měsíců zpět #7 od vlkodlak
Odpověděl vlkodlak pro téma sraz
Skvělá učast,opět sem poznal nové super lidičky,spanilá jízda bomba a myčka neměla chybu! Jinak celí plán na velkou 1 Velké díky organizátorům a doufám že se brzy opět shledáme :twisted: super za 1!!!!!!!!

Fiat Brava 1,9TD100
Fiat Punto 1,2 60 rv.99

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 9 měsíců zpět #8 od Charles
Tak jsem dorazil už taky, fotky už mám v PC, jen musim vymyslet kam mám dát 465MB fotek....maličko se to smrskne, až udělám korekci a hodně máznutý fotky vyházim ;)

Jinak organizace neměla chybu, nedošlo k žádnému šumu při informačním toku a vše šlapalo super (až na malé škobrtnutí elektrocentrály...ale co by jsme nespravili :lol: )
A vzkaz všem, kteří mohli a nepřijeli..... JEN JSTE PROHLOUPILI, přišli jste o pokec se spoustou super lidí, kvanta srandy a o tu opojnou vůni spáleného benzínu a gum...erotická myčka je bez debat :twisted:

Osobně nemám sebemenší připomínku, vše na výbornou [smilie=bluecolorz5_pdt_01.gif]

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 9 měsíců zpět #9 od F@ster
Mno já jsem dorazil zrovna teď :) musel jsem ještě vyzvednout sestru na autobuse, přijela za Španělska...
Jinak cesta zpátky byla super, vzal sem to spodem přes dědiny místo dálnice a jelo se krásně, super počasí, silnice i krajina a vubec všecko...
Co se týče srazu není co dodat, bylo to perfektní, super počasí, lidi, organizace, no paráda ;)
Rád jsem vás všecky poznal....

S pozdravem F@ster ;)

PS: Co se fotek týče, házejte je klidně ke mě na ftpko, já ztoho pak udělam nějakou galerku / myslim že jich bude celkem dost, tak nevim jak by se to sem všecko vešlo... /

ftp://fasterpage.cz
jmeno: fasterpage.cz-fiattipo
heslo: fiattipo

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 9 měsíců zpět #10 od drto
bolo to super a som rad ze som spoznal suprovych ludi. tesim sa ked bude nieco nabuduce :D
skoda ze sme museli odist skor ale cesta na slovensko bola dost dlha a mali sme toho uz aj plne zuby. ale prisli sme v pohode domov vecer asi okolo osmej totalne unaveni. este raz vsetkym organizatorom diky bolo super :wink:

Fiat Tipo, 1.4 karbec, r.v. 1990, 210 000 km - predané

Fiat Brava, 1,6 16V, r.v. 1998, na tacho 61 500 km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 9 měsíců zpět #11 od Jenda
Ahoj,já už sem ted taky dojel v pořádku domu.
Můj první sraz ,ač vlastním v pořadí třetí Tipo,byl takovej,jakej sem čekal.


PROSŤE SKVĚLEJ,NEMĚL JEDINOU CHYBU. Bezva lidi,nadupaný tipátka i temprátka,prostě SUPER.

I když někteří se z technických důvodů nemohli zůčastnit soutěží,nevadí. I tak bylo na co koukat,porovnávat po vzhledové,motorové stránce.

Díky Marťas,Nuni Bylo to super.

1.6 DOHC r.v.89,naj.220 000Km,spotř.8.2L/100
Šlape jako hodinky,ale nemá STK,spinká v depozitu.
Opel AstraF 1.7TDs,momentálně plně využito.
Fiat 127, spotř.5.2L/100 ,spinká v garáži.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 9 měsíců zpět #12 od Charles
Tak jsem utvořil jednu rychlou malinkou galerku, tak se kochejte ;)

http://zsaprsklasterni.ic.cz/sraz_fiat.htm

PS: Snad mě nikdo neukamenuje za zveřejnění nějakého obsahu :twisted:

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 9 měsíců zpět #13 od geeny666
taky jsme dojeli v poho.. ikdyž trochu uvařeni :D sraz se nám velice líbil a doufám že se svámi uvidím na dalším sraze. ahoj

fiat Tipo 3DV červené 2,0 8VT

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 9 měsíců zpět #14 od temprař
Zdravím. Takže srazík předčil veškerá má očekávání. Program sqelej,erotická myčka neměla chybu a co se týče programu,účasti a počasí tak to bylo přímo fantastické. Jsem moc rád že jsem některé z klubu konečně poznal osobně. Nunimu a Marťasovi patří velký dík že vše zorganizovali a připravili... Prostě supééééérrr. Snad přijedu na příští srazík vlastní Temprou. Velký dík ještě patří Mk-tecovi Grifithovi a Valimu za ochotu a spolupráci co se týče dovozu a odvozu mé osoby. Ještě jednou všem dííík

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 9 měsíců zpět #15 od Jarda Slapy
Odpověděl Jarda Slapy pro téma sraz 08
Taky jsem dojel v pořádku. Bylo to moc a moc super. Díky Marťasovi a Nunimu za vše. Počasí vyšlo nikdo nebyl zraněn A hlavně jsme všichni dojeli domů. Těšim se na další sraz našich krásných aut. Díky Jarda Slapy.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.579 sekund
Powered by Kunena fórum