SRAZ 2008 - vyhodnocení a průběh akce

Více
15 roků 9 měsíců zpět #16 od Freedom
neni co dodat organizace skvělá myčka libová akorát sem neslyšel vyhlášení jízd ale jináč lidi super sem moc rád že sem vás moh poznat díky organizátorům a jendovi(startky) :lol: těšim se na další podobnej sraz

Fiat Tipo 1.7D 88 v karoserii 2.0 z roku 92
Nyní Lancia Delta HPE 1.6 76kW

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 9 měsíců zpět #17 od vvoky182
Ty jo muselo to tam být dost precizní. Parádní fotky myslím, že jsem tam viděl i tu erotickou myčku ta nemohla mít chybu. Nejvíc mě štve , že jsem nakonec nemohl dojet to mě fakt mrzí, ale příště nebudu chybět

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 9 měsíců zpět #18 od martas
Všem přítomnym děkujeme za učast byla nečekaně vysoká doufejme jen že ta příští bude alespon taková

Čagos,Marťas TTipo 1.9 TD už nejni, teď Bravo 1.9 JTD ale TTipo je v mem srdci,
Zkratka FIAT je FIAT

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 9 měsíců zpět #19 od nuni
Díky všem za účast,byli jste všichni super.Po cestě domů se mi nějak uvařila ta moje elektrárna v autě a nejdřív jsem proklel všechny co si hrály pořád s tím alarmem(že Marťas?!),ale ve 140ti se to schladilo takže vše odpuštěno.Domů jsem dojel a za to setkání se spoustou prima lidiček to stálo.Teď valím na pivo.Jo,heč já s Dankem jsme měli po cestě i tu vytouženou svíčkovou.Zatím čau a ještě jednou díky všem.Marťas poděkuj za mne Školníkovi máte u mne slivovici.Já ti ji dovezu.NUNI

tipo 1,6DOHC najeto 180000km
....a prece se toci!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 9 měsíců zpět #20 od TooM-As
Hehe jo nuniho alarm byl suprovej , už po něm taky koukám. Ale nuniho coupé bylo přeplněný eletrocipovinama a jeho starý tipko ani nestartovalo :lol:

Bývalé:
fiat tipo 1.6 DOHC 66kw
fiat tipo 2.0 8V 83kw
fiat tipo 2.0 16V 107kw
Současné:
Fiat tipo 4x4 2.0 8VT 130kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 9 měsíců zpět #21 od F@ster
Rád slyšim že všichni dojeli ok :-) nuniho elektrárna zdá se nakonec taky vydržela a tipátko Dana se taky umoudří :-)

Co se týče fotek, jak už jsem psal, hoďte je klidně ke mě na ftp, místa je tam dost ( 1800MB), vytvořte si svou složku a já z toho ukutim galerii, rozdělenou podle fotografů...
Videa klidně nahrávejte taky ;)

ftp://fasterpage.cz
jmeno: fasterpage.cz-fiattipo
heslo: fiattipo

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 9 měsíců zpět #22 od TooM-As
jo a klucí, kdo poskytne video když se lezlo do tipa ? a taky bych rád foto soutěže v užu , pokud budou zůčestnění souhlasit se zveřejněním.

Bývalé:
fiat tipo 1.6 DOHC 66kw
fiat tipo 2.0 8V 83kw
fiat tipo 2.0 16V 107kw
Současné:
Fiat tipo 4x4 2.0 8VT 130kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 9 měsíců zpět #23 od Charles

Co se týče fotek, jak už jsem psal, hoďte je klidně ke mě na ftp, místa je tam dost ( 1800MB), vytvořte si svou složku a já z toho ukutim galerii, rozdělenou podle fotografů...
Videa klidně nahrávejte taky ;)

ftp://fasterpage.cz
jmeno: fasterpage.cz-fiattipo
heslo: fiattipo


zítra ti to tam dám, jen co se dostanu na pořádný připojení :)

jo a klucí, kdo poskytne video když se lezlo do tipa ? a taky bych rád foto soutěže v užu , pokud budou zůčestnění souhlasit se zveřejněním.


Mě to nevadí, ať každej zveřejní čeho jen libost ;) aby bylo vidět, že to stálo fakt za to :)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 9 měsíců zpět #24 od Vali
Tak jsem se také dostal domů celej, ale Tipo mě v pořádku dovezlo do místa bydliště, ale menší jízda mimo, když jsem vezl některé účástníky domů už nějak se mnou nekomunikovalo. Byl to zase zážitek no, hold teplé starty přešly ve zdechání volnoběhu trvale. Ale nakonec mě na cestách nenechalo a domů jsem se s ním dostal po mírném šolichu.
Jinak nebudu opakovat již zmíněné, bylo to super se vším všudy, organizátorům velké dík. Těším se na fotky a na video max. osob v Tipu, jak jsem se musel zbláznit, že jsem Tipo propůjčil k takové šílenosti :lol: :lol:

Fiat Tipo 1.6 i.e. , 1990, černá barva,
prej 130 000km...což už vím, že nejní pravda
Ale šlechtím ,co se dá, přirostl k srdci mrška
fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g2_itemId=651

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 9 měsíců zpět #25 od michalkulistak
Odpověděl michalkulistak pro téma sraz
kolik těch lidí bylo?, my odpadlíci co museli odjet dřív to neviděli

fiat tipo 1,7DGT 1989, už jen ve vzpomínkách
FIAT PUNTO II 1.8 16V HGT 96kW, 3 dveř,klima a plno dalších vymožeností. azurový démon 8-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 9 měsíců zpět #26 od F@ster
2 michalkulistak: narvalo se jich tam 17 :D

2 Vali: Mno to tve tipko je pekna potvurka... Doufam ze uz se to konecne
nejak vyresi, myslim ze tvoje trpelivost je vazne nebeska :) Ja bych uz si asi hodil masli, jinak jsem rad ze jsi dojel vpohode :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 9 měsíců zpět #27 od Dan
Nazdar kluci, tak domu jsme dorazili v pohodě. Sraz byl super a jsem rád že jsem poznal bezva partu fiataků. Byl to můj první sraz a doufám že ne poslední. Když to celé shrnu, soutěže, spanilá jízda, erotická myčka (jak se jmenovali ty dvě kočky?? :lol: ) to vše nemělo chybu. Už jsem viděl i fotky a jsou pěkné. Charlesi, nejvíc mě potěšila ta s ne příliš vyrovnaném souboji Tempra vs Tipo. Díky všem zůčastněným za skvělý vikend.

FIAT TEMPRA SW 1.8i.e SX. r.v.8/96, ABS, aut. klima, DO

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 9 měsíců zpět #28 od Augustin
Take hlasim prijezd v "bezvadnem stavu". Jen snad doufam, ze mi neprijde nejaky liebesbrief od panu se zelenym pruhem na kastli. :)
Jinak setkani s Vami bylo skvele, bylo prijemne se potkat s lidmi, se kterymi jsem se znal pouze virtualne...ted s nekterymi vice, s nekterymi mene. Jak jsem uz rikal...nyni si muzu za nickem predstavit i tvar :wink:

P.S. F@stere, cos mi to s tim mym klukem provadel, ze jsem mu musel zastavit, aby klopil obsah zaludku :?: :o :D :wink:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 9 měsíců zpět #29 od TooM-As

P.S. F@stere, cos mi to s tim mym klukem provadel, ze jsem mu musel zastavit, aby klopil obsah zaludku :?: :o :D :wink:


:lol: :lol: :lol: nemám slov. :wc3: ještě že jsme se fastrovy nedostal pod ruku...

Bývalé:
fiat tipo 1.6 DOHC 66kw
fiat tipo 2.0 8V 83kw
fiat tipo 2.0 16V 107kw
Současné:
Fiat tipo 4x4 2.0 8VT 130kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 9 měsíců zpět #30 od F@ster
2 Augustin: Hele přísaham že nic :) do jedne sme kecali a pak sem si šel lehnout abych mohl vpoho vstat, sbalit se a vyrazit :) :) mno a co delal potom fakt netušim ...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 3.718 sekund
Powered by Kunena fórum