SRAZ 2008 - vyhodnocení a průběh akce

Více
15 roků 9 měsíců zpět #31 od Jenda
F@stere,já tam ty fotky nemůžu dostat,nebo sem na to levej,ale zas tak ne,prostě tam nejni žádná kolonka,která by se dala otevřít.

Nějak to popiš. :wink:

Kolegové,vážení přátelé,zdá se že sem vyřešil můj problém s teplotou 130 C

Uvidím zítra. :wink: Ono to má furt svoje dny,jak nějaká ženská :lol:

1.6 DOHC r.v.89,naj.220 000Km,spotř.8.2L/100
Šlape jako hodinky,ale nemá STK,spinká v depozitu.
Opel AstraF 1.7TDs,momentálně plně využito.
Fiat 127, spotř.5.2L/100 ,spinká v garáži.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 9 měsíců zpět #32 od F@ster
To Jenda: pokud nemáš např Filezillu, nebo totalcmd tak to otevři v tento počítač...
tzn normalně otevřeš tento počítač, jak máš adresu ( např - C:\windows\ ) zadáš ftp.fasterpage.cz a odklepneš... zeptá se to na heslo a jmeno... pak kopíruješ jako kdyby to byl tvuj hdd...

Teď jsem to testnul jde to jak z fillezilly tak z totalcmd tak i z tento pc...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 9 měsíců zpět #33 od TooM-As

F@stere,já tam ty fotky nemůžu dostat,nebo sem na to levej,ale zas tak ne,prostě tam nejni žádná kolonka,která by se dala otevřít.

Nějak to popiš. :wink:

Kolegové,vážení přátelé,zdá se že sem vyřešil můj problém s teplotou 130 C

Uvidím zítra. :wink: Ono to má furt svoje dny,jak nějaká ženská :lol:


a prozradíš nám čím to bylo ?

Bývalé:
fiat tipo 1.6 DOHC 66kw
fiat tipo 2.0 8V 83kw
fiat tipo 2.0 16V 107kw
Současné:
Fiat tipo 4x4 2.0 8VT 130kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 9 měsíců zpět #34 od skypan
Odpověděl skypan pro téma sraz 2008
tak kucí taky už konečně doma a STŘÍZLIVEJ :!: ,odpo.v práci sem to vypotil a rozběhal,ale ráno a dopo.cesta byla šílená.neměli jsme vychlastat s SLIVOVICI VIDˇ JARDO!!
jinak kucí(vsšichni kdo tam byli)ten nápad:prosím byli by ste ochotni přispět Martasovi či Nunimu(POKUD ONI DODAJÍ NĚJAKY TO ČÍSLO ŮČTU),nějakou tu kačku na ůčet ,totiž asi tak, ta práce s přípravou,benzín v generátoru(chlazení našeho moku,jinak výborného!!) a toho času ztráveného přípravamy-jinak akce se vícjak povedla,smekám klobouk a pochvala před nastoupenou jednotkou :god: :god: :god: :god:
takže pokud Martas nebo Nuni dodájí číslo účtu,někam????tak doufám ,že pro nás zůčastněné bude automatické že jim (třeba jako poděkování)nějakou tou částkou přispějeme,ostatní co vy na to?

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 9 měsíců zpět #35 od Jarda Slapy
Odpověděl Jarda Slapy pro téma sraz 08
Zdravim všechny slivka byla moc a moc dobrá. Ráno jsem koukal jako citronek,ale zpravil to lák od okurek a maso co tam bylo celou noc pralo do toho slunce ale chutově ještě šlo. Příspěvek jsem dal Marťasovi na místě. Hlavně ,že jsme dojeli všichni v pořádku domů a ,že nám nesebrali řidičáky. Přeji všen hezký den jdu makat.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 9 měsíců zpět #36 od Jenda

TooM-As
PříspěvekZaslal: ne 22. červen, 2008 22:44 Předmět:
Jenda napsal:
F@stere,já tam ty fotky nemůžu dostat,nebo sem na to levej,ale zas tak ne,prostě tam nejni žádná kolonka,která by se dala otevřít.

Nějak to popiš. Mrkající

Kolegové,vážení přátelé,zdá se že sem vyřešil můj problém s teplotou 130 C

Uvidím zítra. Mrkající Ono to má furt svoje dny,jak nějaká ženská Smějící


a prozradíš nám čím to bylo ?



Zdá se, že to byla kostra pod baterkou,teda ani né kostra,jako málo zmáčknutej konektor,co vede na tu destičku kostry,když sem přijel,proměřil,tak všade na motoru i na kastli bylo 1.2 tak že sem nic nenašel a začal sem opět jednat od pojistkové skříně a došel sem až pod baterku :wink:

1.6 DOHC r.v.89,naj.220 000Km,spotř.8.2L/100
Šlape jako hodinky,ale nemá STK,spinká v depozitu.
Opel AstraF 1.7TDs,momentálně plně využito.
Fiat 127, spotř.5.2L/100 ,spinká v garáži.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 9 měsíců zpět #37 od mk-tec
Vše podstatné již bylo řečeno. Velký dík všem, kteří se na akci podíleli jakýmkoli způsobem. Takovou účast jsem nečekal, pouze jsem si to v duchu přál a byl velmi mile překvapen. Sraz byl skvělej a dobrá parta lidiček. Atmosféru si děláme sami a mohu říct, že jsme si to užili, takže není, co dodat. Super

To Faster:
tak jsem něco poslal do tvé galerky a hlásí mi to 16 hodin stahování, tak uvidíme. Mám tam jen videa, co natáčel Pavel Šašek - můj koopilot. Tak to trochu přefiltruj a použij jen to, co půjde. Erotická myčka je tam taky!!!

FIAT TIPO - 1,6 MPI, r.v 1994 ...zatím

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 9 měsíců zpět #38 od F@ster
2 mk-tec: Mno tak čas nahravani zavisi na rychlosti tveho nettu, resp. uploadu... Cekam az se to tam sejde a pak to vsecko udelam, z fotek poskladam galerky a videa naodkazuju a pokud mozno prevedu na co nejuniverzalnejsi format...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 9 měsíců zpět #39 od Georgix
Zdravim všechny lidičky, musim se připojit k veškeré chvále co jsem byla napsaná již předemnou. Jsem moc rád že jsem se mohl zúčastnit a poznat tak fakt super lidičky a očíhnoutjak vlastně má Tipo vypadat. Moc díky organizátorům. Povedlo se to!!!!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 9 měsíců zpět #40 od TommyAngelo
Taky tak dojeli jsme všichni v pořadku :D předem hodněěě děkuji (Kolerovy :lol: :lol: )ktery nás vedl až tam a do konce zpátky jak jsme to měli domluvený nevykašlal se na nás a jel v pohodě klidek tabaček 8) tak že jsme tipátka neštvaly proto že jsme to měly přes 200km neříkam že jsme je po rovince kolem kilečka neprohnaly ale jinak pohoda moc ti děkuji jak já tak moje Lucinka pusinka :wink: :lol: jsi super chlap a doufám že se brzo uvidíme a Tonda Slapy mi bude taky chybět náš strejda tak doufám že přišti rok taky dorazi z jeho skvělým 1.9TD ale to turbo mu tedy předlo už od 1600otaček zabiralo nadhera,no a jak se říka děkuji všem taky tak za hojnou učast nečekal jsem že vás tolik přijede jinak tak že doufám že se takhle schledáme zase příšti rok a nebylo by špatne zase na stejnem místě v Luži mě se tam moc libilo a nemyslím že jenom mi stíska se mi po vás lidi :cry: zdravím vás všechy váš Tommy Angelo :wink: :wink: :wink:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 9 měsíců zpět #41 od Weka
ŠKODA že mi to nevyšlo...viděl jsem foto a super akce.......kolik tam bylo celkem lidí?????????????

fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g2_itemId=5540
1.4 Tempra,r.v.91,182km/h,102 000(13.5.2008),el.okna,central na dál.ovládání,alarm,nastavitelný volant,mlhovky

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 9 měsíců zpět #42 od Freedom

ŠKODA že mi to nevyšlo...viděl jsem foto a super akce.......kolik tam bylo celkem lidí?????????????


hele lidí to ti nepovim.....ale 32 tip a temper dvě brava 1 coupé a myslim že 2 marey a pak další vozy

Fiat Tipo 1.7D 88 v karoserii 2.0 z roku 92
Nyní Lancia Delta HPE 1.6 76kW

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 9 měsíců zpět #43 od Jarda Slapy
Děkuji ti Toomy za pochvalu mého Fiatka řekl jsem mu to a blikal světlama bylo na něm vidět ,že je spokojený. Teď spinká v garáži a těší se na další sraz s bratry. Nejsem Tonda ale Jarda. Jinak chci poděkovat organizátorům že se tak o nás starali. Poznal jsem fajn lidi. Měj te se fajn. Jarda Slapy.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 9 měsíců zpět #44 od vlkodlak
Odpověděl vlkodlak pro téma sraz
Tak koukám že všicni dorazily v pohodě.Jinak já taky,ale 10km před barákem to začalo cukat,ale doskákal sem domu,no a když sem to pak doma nastartoval tak to začalo klepat atak je to chycené na klice a kdo nemaže ten nejede :evil::oops: Atak shánim motor,nebo celé auto :?

Fiat Brava 1,9TD100
Fiat Punto 1,2 60 rv.99

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 9 měsíců zpět #45 od jirkaR
Odpověděl jirkaR pro téma Re: sraz

Tak koukám že všicni dorazily v pohodě.Jinak já taky,ale 10km před barákem to začalo cukat,ale doskákal sem domu,no a když sem to pak doma nastartoval tak to začalo klepat atak je to chycené na klice a kdo nemaže ten nejede :evil::oops: Atak shánim motor,nebo celé auto :?


prosimtě co s tím vyvádíš?

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.568 sekund
Powered by Kunena fórum